piatok, 21 januára, 2022

Nečakané prekvapenie pre Matoviča: „Pán premiér, to že si chorý, vieme všetci! To budú tvoje úmrtia, to budú zničené životy a rodiny“

Posledné články

Nečakané prekvapenie pre Matoviča: „Pán premiér, to že si chorý, vieme všetci! To budú tvoje úmrtia, to budú zničené životy a rodiny“

„Pán premiér, to že si chorý, vieme všetci!

No ale to, že sa správaš ako chrapúnm ku svojemu koalečnému partnerovi R.Sulíkovi, ktorý ako jediný ti nelezie do zadku, tak ako dnes M.Krajniak, posledný Križiak, známi z kauzy Gorila, za odpočúvacie zariadenie pre MV SR (Sme rodina) či pokrytec Šeliga, hlavný organizátor Sorosového Majdanu za “Slušné Slovensko” (Za ľudí), ktorý dokázal bez Eura zorganizovať pódium plné skorumpovaných hercov a kreditmi kúpených študentov a autobusami dovážaných občanov, zo všetkých kútov Slovenska, síce nie je mi jasné, z akých peňazí (asi Sorosových mimovládok)!

Tomáš Benedikovič. Zdroj: www.dennikn.sk

(Nie môj) premiér I.Matovič, tak s týmito amorálnymi politikmi a politickými subjektami chceš totálne zlikvidovať slovenskú ekonomiku?

-Chceš totálne zničiť slov. Kultúru, divadelné a operné scény, stovky hercov, technikov, kulisárov, osvetľovačov…. ?

-Ďalej slov. šport, kluby, športovcov a ich rodiny?

-tiež drobných živnostníkov?

– ľudí v cestovnom ruchu?

– majiteľov a zamestnancov reštaurácii?

-majiteľov a zamestnancov fitnes centier?

– tisíce zamestnancov Aqua parkov?

– či stredné firmy s tisíckami zamestnancov?

A to si si ešte na záver dovolil povedať na Sulíka zo SAS, mimochodom nie som jeho sympatizantom, ale teraz mal pravdu, že týmito opatreniami zničí Slovensko!
No a ten tvoj výrok v správach na Markíze: že Sulík svojim správaním a postojom zabije desiatky ľudi!
(Čistý blázon!)

Igorko nie on, TY!!! Nesvojprávny premiér, zničíš spolu so svojou zapredanou Vládou tisícky rodín, ľudia prídu o prácu, prestanú splácať pôžičky, nastúpia exekútori, ľudia prídu o svoj majetok, strechu nad hlavou, naplnia sa psychiatrické kliniky a prudko vzrastie počet samovrážd!

To budú tvoje úmrtia, to budú zničené životy a rodiny, ktoré skončia ako bezdomovci na uliciach, v tých lepších prípadoch!?! Rozumieš (nie môj) pán premiér!!!

Odíď, podajte demisiu, keď to nezvládate, alebo už nemôžete, podpísali ste zmluvu s diablom!?

STAČILO IGOR, MÁME TOHO DOSŤ, SPOLU TO NEZVLÁDNEME!!!

Ak súhlasíte, zdieľajte prosím!“ Vyjadril sa bývalý poslanec Peter Marček

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články