sobota, 22 januára, 2022

NEČAKANÉ ROZHODNUTIE ministra školstva! Ak si deti nenasadia rúško čaká ich TOTO

Posledné články

Pre deti sa začína školský rok no niektorí rodičia zvažujú nepustiť deti do škôl na prvé dva týždne. Dôvodom ma byť nariadenie, kvôli ktorému musia deti nosiť rúška v škole. Nosenie rúšok sa nepáči údajne malému počtu rodičov. Gröhling toto tvrdenie povedal v rozhovore pre portál SME.

Za tým, že sa rodičia búria má byť webová stránka Badateľ, ktorá už čelí kritike viacerých členov vlády. Tá ma údajne šíriť nepravdivé informácie o korona víruse a nosení rúšok.

 

Reportérka denníka SME sa spýtala na to, ako by malo ministerstvo usmerňovať rodičov, ktorí by prišli klopať do riaditeľne školy. Na to minister odpovedal, že rúško je niečo, čo náš má chrániť a neubližuje nám.

Otázka: čo má robiť riaditeľka ak rodič nesúhlasí?

„Ja by som to dieťa zobral, že nech rodič ide s ním preč, ak nechce dodržiavať nastavené pravidlá. A on nech si potom vysporiada ostatné veci, keď bude dieťa vynechávať školu, lebo na nenosenie rúšok nie je žiadny reálny vedecký dôvod,“ povedal Minister školstva Branislav Gröhling.

 

Očkovanie

Minister by sa dal zaočkovať no je za dobrovoľné očkovanie pre deti.
„Myslím, že očkovanie pre deti, ktoré pôjdu do školy, by malo byť dobrovoľné. To je taký zásah, o ktorom by mali rozhodnúť rodičia,“ hovorí minister Gröhling.

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJSME

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

 1. Komedia cele slovensko!!!!!A panovi ministrovi,…daj si ruško na oči ti blbec…Ps ti a minister zdravotnictva😂😂😂 leda tak minister psichiatrie tam patriš😡😡😡😡

 2. Pán vedecký minister a aké sú rozmery vírusu v porovnaní s „dierami“ v rúšku – vedecká otázka? Asi taký pomer ako otvoreného okna a komára. To nie je jasný vedecký dôkaz, že nosenie rúška nechráni pred vírusom?
  Pán vedecký minister a koľko % vzduchu prúdi pomimo rúško – z dôvodu netesností
  Pán vedecký minister a viete že spätné vdychovanie vydýchaného vzduchu je zdravotne závadné?

 3. Udržujeme radu vyšetrovaní každého jedinca ,každej organizácie a každej spoločnosti, ktorá má prsty v čomkoľvek, čo je buď na hranici biologických a chemických zbraní, alebo tu hranicu prekračuje . V každej zo 168 zemí. IBM v roku 1999 digitalizovalo milión patentov. Stým miliónom patentov to bolo prvý krát ,čo ľudská inovácia bola vložená do elektronického , vyhľadatelného formátu. Vzali sme tie informácie a spravili jednoduché cvičenie pomocou technológie lingvistickej genomiky. Prišli sme k otrasnému zisteniu, že zhruba tretina všetkých patentov boli funkčné atrapy. To znamená ,že zatiaľ čo mali lingvistické variácie, v skutočnosti sa týkali rovnakého tématu. ❗❗❗V roku 1999 sa začali objavovať patenty na KORONA VÍRUS. ❗❗❗ A tak sa spustilo hľadanie v králičej nore. Centrum pre kontrolu ochorení (CDC) v roku 2003 videlo možnosť ,ako vyťažiť zlato. Išlo o epidémiu koronavírusu ktorá vypukla v Ázii. Uvedomili si ,že vír, ktorý je ľahko zmanipulovať, je niečo veľmi hodnotného. V tom roku sa ho pokúsili aj patentovať. Presvedčili sa , či majú vlastnícke práva na ochorenie, na vírus, na jeho detekciu a všetky jeho merania. Vieme že Anthony Fauci, Ralph Baric, CDC, a celá rada ďalších ľudí , ktorí si chceli pripísať zásluhy za vyvinutie Covid-19 ,boli v strede tochto príbehu. Od roku 2003 do roku 2018 kontrolovali 100% finančného toku, ktorý vybudoval impérium okolo priemyselného komplexu koronavírusu. Vieme, že manipulácia koronavírusu začala s Ralphom Baricom v roku 1999. Je známy za svoj chimérický výskum koronavírusu. V roku 2002 sa malo za to, že koronavírus sa považoval za využiteľný mechanizmus ako pre dobro tak aj zlo.

  CDC je CDC ,ktoré sa údajne stará o naše zdravie .Keď začneme s predpokladom ,že oficiálna dogma musí byť objektívnym štandardom, kontrolóri faktov hľadajú mediálnu publikáciu ,ktorá potvrdzuje uverejnené tvrdenie tej konkrétnej organizácie !! A kritici a tí, zbroja proti konšpiračným teoretikom a vravia : Spravíme z toho podvod ,pretože to podvod je. ,,Každý mediálny zdroj ,ktorý práve funguje vo verejných médiách, nasadil dôkazi , a prehodnotil stránky , takže keď sa dnes pozriete na štúdie o nosení rúšiek a spoločenských rozostupoch , uvidíte , že štúdie , ktoré bývali na prvom ,druhom či treťom mieste vo vyhľadávači, už neexistujú ❗❗❗To, čo tam nájdete sú štúdie ,ktoré majú titulky podporujúce oficiálnu verziu príbehu. O čom ľudia nebudú hovoriť ,keď im zabránite zhromažďovať sa ? Nebudú hovoriť o probléme kampane . Pokiaľ ich udržíte doma , jediný zdroj informácií, ktorý budú mať , je ten , KTORÝ IM PRIPRAVÍTE !!! Teraz vieš ako zacieliť na voličov. Sú na jedinom mieste , kde im dovoluješ byť. Sú vystavený jedine takým správam, aké dovoluješ ,aby počuli skrz médiá , ktoré KONTROLUJÚ ❗

  CDC v USA 25.decembra 2004 podalo patent na COVID ,ktorý sa prenáša na ľudí. Pod americkým právnym predpisom 35 v sekcii 101 sa píše : Je zakázané aby sa príroda patentovala❗ Buď koronavírus SARS bol umelo vytvorený, totiž ho šlo legálne patentovať , alebo bol prirodzený, totiž patent naň bol nelegálny ❗ Pokiaľ bol umelo vytvorený, šlo o porušenie zmlúv a zákonou o biologických a chemických zbraniach. Pokiaľ bol prirodzený, podať naň patent bolo nelegálne. Obe možnosti sú teda nelegálne. CDC na jar 2007 podalo petíciu na patentý úrad ,aby ich žiadosť udržali tajnú a súkromnú. V skutočnosti podali patent nie len na vírus ,ale tiež patenty na jeho detekciu a na sadu pre jeho meranie. Kôli tomu patentu CDC získali schopnosť kontrolovať, kto má a nemá povolenie, robiť nezávislé výskumy koronavírusu. Nemôžete sa na vírus dívať, meriať ho , vyvinúť naň testovaciu sadu. Tým, že mali patenty, ktoré obmedzujú kohokoľvek, kto chce koronavírus skúmať, mali prostriedky, motív, a predovšetkým možnosť peňažného výnosu z toho, že koronavírus zmenia❗ z patogénu >>> na profit.❗

  Niekde medzi rokom 2012 a 2013 sa niečo stalo. Federálne financovanie pre výskum ,ktorý podporoval miesta ako Harvard, Emory, Chapel Hill, naraz prerušilo niečo, čo sa stalo v NIH (Národný zdravotnícky inštitút). NIH mal malý moment jasnosti a povedal: To, čo robíme, je asi zlé. V roku 2013 povedal: že štúdie koronavírusu,,k získaniu funkcie“ majú byť prerušené. NIH mal morálny, sociálny a potenciálne právny dôvod, tomu výskumu zabrániť. Ale dopisi, ktoré výskumníci dostali, v podstate hovorili: ❗,,Toto je oznámenie, kde vám vravíme ,aby ste prestali ! Na konci dopisu vám objasníme, čo znamená prestať.❗ „POKRAČUJTE“ …Ale čo urobili, keď situácia v roku 2014-2015 bola hodnotne napätá? Výskum presunuli inam. Začali financovať Wuchanský inštitút virologie, aby robil veci ktoré sa zdajú byť trochu na hrane v súvislosti s morálnosťou a legálnosťou. Ale spravili to na priamo ? Nie. >Peniaze prepošlete skrz radu kricích organizácií, aby to vypadalo, že financujete vládnu operáciu, ktorá zadá prácu subdodávateľovi, čo je Wuchanský inštitút virologie. USA môže povedať : to Čína. Čína : to USA. Čo je na tom skvelé je , že obe strany takmer hovoria pravdu.

  Než aby sme stáli na ramenách obrov, kľačíme pri nohách chamtivosti. Systém označil anomálie, keď sme začali vidieť, že financie z neziskového, korporátneho a tajného sektoru idú na programy koronavírusu koncom leta a na začiatku podzimu roku 2019. Prvý signál prišiel, keď sme čítali scenár ,,Svet v ohrození“. Existuje organizácia Rada pre globálnu pripravenosť. Táto organizácia je súčasť Svetovej zdravotníckej organizácie a v tejto rade zasadá Dr.Elias z Gatesovej nadácie ,a Anthony Fauci z NIAID. Títo dvaja jedinci a riaditeľ CDC v Číne prišli s doporučením, ktoré vraví ,že do septembra 2020 je treba dokončiť dve globálne prípravné cvičenia pre prípad pandémie. A že jedno stých cvičení je treba urobiť pre scenár vypustenia respiračného patogénu. To viedlo k októbrovej akcii-Udalosť 201.

  Udalosť 201 sa odohrala 5 mesiacov predtým,než sa Covid-19 označil za pandémiu. Účastníci udalosti sú tí istí ľudia, ktorý sú teraz hlboko zapojený do skutočnej pandémie, a tiež z nej profitujú. Udalosť – 201 bola vopred pripravená živá udalosť, ktorá bola vysielaná globálne cez Internet. Príprava a produkcia udalostí s takou komplexiou a veľkosťou by trvala mesiace. Dobu počiatku zaraďujú aspoň rok pred skutočnou pandémiou. Fauci už v 2017 vedel, že pred koncom roku 2020 zažijeme vypuknutie pandémie. Dokonca Bill Gates ,človek bez lekárskeho výcviku , vedel, že sa blíži.

  Každá vec , ktorá sa pred vašimi očami odohrala, sa nachádza v ich ,,cvičení“. Mimochodom kontrolóri faktov tvrdia, že to cvičenie nijak nesúvisí s epidémiou koronavírusu. Že je to len náhoda, že žijeme v tom báječnom vesmíre nepravdepodobností, kde sa udalosti odohrávajú spoločne , a príroda sa náhodne dosadí do našej štruktúry. ❗To je scenár ,ktorý máme prijať.❗ ÚŽASNÉ 👌

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články