piatok, 21 januára, 2022

NEČAKANÉ ROZHODNUTIE! Na deň Patrónky Slovenska chystajú Slováci veľké prekvapenie pre Igora Matoviča!

Posledné články

NEČAKANÉ ROZHODNUTIE! Na deň Patrónky Slovenska chystajú Slováci veľké prekvapenie pre Igora Matoviča!

„Milé dámy, vážení páni, srdečne pozývame všetkých občanov, vlastencov, aktivistov, kaźdého, komu záleží na našom milovanom Slovensku, na jeho budúcnosti, na budúcnosti našich detí, opäť symbolicky na nám. Slobody dňa 15.09.20 pred Úrad Vlády o 16 hod.

Foto N – Tomáš Benedikovič

Vzhľadom k tomu, že v tento deň je cirkevný sviatok Sedembolestnej Panny Márii, ktorá je Patrónkou Slovenska, sme pozvali mimoriadne zaujímavých vystupujúcich, s ktorými budeme hovoriť práve o záchrane Slovenska, lebo to, čo sa deje už šesť mesiacov, nie len na Slovensku, ale aj EÚ a na celom svete, toto nemá nič spoločné s demokraciou, porušujú sa ústavné, ako i občianske práva a práve preto budeme hovoriť onnávrhoch a krokoch, ako tomu zamedziť, zabrániť!

Zdroj: magnificat.sk

Vlna nepokojov sa šíri nielen Slovenskom, ale aj v členských štátoch EÚ, no napríklad i v USA, preto vás všetkých, ktorým to nie je jedno, čo sa deje s nami, ale najmä s našími deťmi, kde vlády a krízové štáby zavádzajú obmedzenia, nariadenia, ktoré poškodzujú nie len naše zdravie, ale aj likvidujú naše ekonomické istoty a demokraciu v krajinách EÚ a vo svete.

Zdroj: Peter Marček/Facebook

Proto vás všetkých prosím o vašu účasť, taktiež o šírenie a zdieľanie tejto pozvánky na protest, na toto zhromaždenie. ZACHRÁNME SLOVENSKO!” vyjadril sa ex poslenec NRSR Peter Marček

https://youtu.be/eB-TI0B9J9Y

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články