streda, 1 decembra, 2021

NEČAKANÉ rozhodnutie prezidentky Čaputovej! Týmto rozhodnutím vyrazila dych…

Posledné články

NEČAKANÉ rozhodnutie prezidentky Čaputovej! Týmto rozhodnutím vyrazila dych…

Situácia okolo plošného testovania vrcholí a Slovensko už zajtra (31.10) zažije najzložitejšiu logistickú akciu v histórii republiky. Ani otvorené listy pravdepodobne prezidentku nepresvedčili k tomu aby plošné testovanie zastavila.

 

Zdroj: TASR/Dano Veselský

Prezidentku však trápia aj ďalšie súkromné problémy, ktoré chce už onedlho vyriešiť. Pomôcť jej má fitness tréner Maroš Molnár, ktorému sa prezidentka zverila do rúk.

Podľa najnovších informácií denníka Nový Čas jej s kondíciou pomáha aj hviezdny tréner Maroš Molnár, ktorého diváci televízie Markíza poznajú vďaka obľúbenej relácii Extrémne premeny

Zdroj: TASR

,,My sa dohadujeme vždy podľa jej povinností, ako by sme mohli. Tá spolupráca bola úplne v začiatkoch a hľadali sme cestu, ako ten tréningový proces nastaviť čo najkvalitnejšie a najlepšie,” vysvetlila známa tvár žlto-modrej televízie, ktorá taktiež uviedla, aké mala z tak prominentného klienta spočiatku pocity.

,,Potešilo ma to, bol som veľmi rád, že môžem pomôcť našej hlave štátu. Bola to pre mňa veľká česť,” uviedol 47-ročný tréner, ktorý taktiež prezradil, že aktuálne sa Zuzane Čaputovej nevenuje, keďže jej zaneprázdnenosť ohľadom pandémie na Slovensku si vyžaduje mnoho času.

,,Ak bude chcieť pokračovať, tak ma osloví a ja budem veľmi rád, že s ňou budem ďalej pokračovať,” dodal k možnej spolupráci v budúcnosti Molnár.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. A čo že pani Čaputová nemá čas pre koronu?? Veď ona nechodí zberať výsledky, a to že za 2 mesiace raz k tejto téme prehovorí, na to potrebuje toľko času??Veď v prospech občanov v tejto zdravie zničujúcej akcii Matoviča ešte nič neurobila .Keby bola tou na ktorom stolci sedí už dávno by tento cirkus matovič nebol a ani vo vládnom kresle by už nesedel ale bol by v base.

  2. Pani prezidentka prosím vás zastavte toho šialenca veď nesie Slovensko do záhuby volili sme vás preto aby ste viedla tento štát…pevne dúfam že stopnete celoplošné testovanie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články