streda, 1 decembra, 2021

Nedaroval im to! Tuzexový vekssedláčik! Na Slovensku sa roz*ebú prachy ešte skôr ako ich vytlačia

Posledné články

Nečakaná RANA! Tuzexový vekssedláčik! Na Slovensku sa roz*ebú prachy ešte skôr ako ich vytlačia

„Lekári sú urazení, pretože sa im neujde z 50miliónového balíka, pretože aj oni boli v prvej línii. Ak sa neospravedlní, tak nech s nimi v budúcnosti nepočíta….

Čo na to napríklad predavačky, ktoré boli v styku s možnými nakazenými? Oni neriskovali? Alebo famózni bufetári v parlamente, ochranka, šoféri, zásobovači a v podstate všetci, pretože ako nám to všetci naznačujú, tak vírus sa nezastavil!!!

Foto N – Tomáš Benedikovič

S kým sa chcú Matovič a lekári porovnávať? Možno že sa mýlim, ale tieto prachy budú z balíka eurodotacii pre coronavírus a nie z vykradnutej štátnej špajzy, ako tvrdí Matovič. S kým sa chcú porovnávať, keď doteraz malo Slovensko asi 30 mŕtvych a možno 50 ich leží na lôžkach?
S kým?

S Nemeckom alebo Anglickom?
So Španielskom alebo s Talianskom, v ktorom podľa médií zomrelo približne 100 lekárov a zdravoťáci dostali akurát tak po papuli….

Nehnevajte sa, ale na Slovensku sa rozjebú prachy ešte skôr ako ich vytlačia. Lepšie povedané napíšu do tabuliek!!! Ďalších 10 miliónov pre komediantov a kultúru, keď v dnešnej dobe každý s prepáčením jebe na komikov z telky a pozerá si nejakých komikov na instagrame, na youtube alebo na facebooku, ktorý nedostane nič a robí to pre radosť.

Zdroj: Ivan Kováč, Nový Čas

Prvá vlna na Slovensku sa začala počítať od 6 marca a pri približne 200 testov denne malo Slovensko nasledujúcu tendenciu:
1, 2, 2, 2, 0, 3, 11, 11, 11, 12…atď. (Po desiatom dní sa zatvárali hranice atď atď atď)

Myslím, že je zbytočné písať, že počet pozitívnych ovplyvňuje hlavne počet testovaných.

Dnes sa robí približne 2000 testov denne. Čiže o 1000% viac ako pred pol rokom a ako bolo povedané, že Slovensko sa nachádza v druhej vlne, tak tendencia druhej vlny je táto:

3, 8, 16, 75, 49, 62, 54, 47, 5, 15.

Ak by sa jednalo o druhú vlnu v porovnaní s prvou, tak tendencia by vyzerala takto:

100, 200, 200, 200, 0, 300 atď…

Tieto čísla neboli ani na vrchole prvej vlny. Maximálne číslo pozitívnych bolo 114 za deň, deň pred tým 66 a deň potom 72.

Treba brať do úvahy aj to, že medzičasom sa na Slovensku začali nosiť rúška a boli zavedené opatrenia, čiže tendencia druhej vlny by vyzerala ešte horšie.

Skúste si predstaviť, že by sa testovalo tak ako v prvej vlne.
Tendenzia by bola táto:
0,03, 0,08 0,16, 0,49 človeka!!!

Toto je tá druhá vlna???? Z akých čísiel vychádzajú? Vycucané z prsta?!?!?!
Na východe by povedali „Co ci jebe?“!!!!

Myslím, že toto by pochopil aj človek, ktorý dokáže napočítať do päť. Nie to ešte niekto, kto si na to spravil alebo kúpil titul….

Nič nemení na fakte to, že rozdať 50 miliónový bonus, ktorí na výplatných páskach bude vyzerať ako omrvinka je absolútne zbytočný, rozoštve medzi sebou ludi a o lekároch, ktorí sa cítia pre tých (pre nich) pár drobných menejcenní…radšej pomlčím.

Hlavne, že zbohatlíček, ktorí sa správa ako tuzexový vekssedláčik v CKM, v ktorej si mysli, že mu patrí každý kto tam sedí je spokojný lebo nasral kopu ľudí“ Vyjadril sa Hrica na socialnej sieti Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články