nedeľa, 28 novembra, 2021

NEDAROVAL mu to! Blaha nastavil zrkadlo Kollárovi! „Tridsať rokov pomáhaš zločincom a tak si snáď môžeš ukradnúť nejakú diplomovku“

Posledné články

NEDAROVAL mu to! Blaha nastavil zrkadlo Kollárovi! „Tridsať rokov pomáhaš zločincom a tak si snáď môžeš ukradnúť nejakú diplomovku“

Boris Kollar ostáva aj naďalej predsedom vlády a necíti potrebu ospravedlniť sa. Predseda Národnej rady tvrdí, že titul získal podľa zákona.

Opačného názoru je opozičný poslanec Ľuboš Blaha, ktorý si naopak myslí, že Kollár vlastne napľul celému národu do tváre.

Celé vyjadrenie Ľuboša Blahu

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Boris Kollár práve celému národu napľul do tváre.

KOLLÁROVA TLAČOVKA MUSELA POTEŠIŤ VŠETKÝCH MAFIÁNOV NA SLOVENSKU

On bez akejkoľvek sebareflexie oznámil, že sa mu podarilo vybabrať so systémom kontroly originality, a preto si svoju titul zaslúži.

Zdroj: TVNOVINY.sk
Zdroj: TVNOVINY.sk

Síce prácu opísal, ale nikomu sa ospravedlňovať nebude – pretože je jedno, či spáchaš zločin, dôležité je, či ťa pri ňom chytia. Ešte raz – zhruba toto je morálne posolstvo, ktoré nám dnes oznámil Boris Kollár.

Všetci podvodníci, zlodeji a vrahovia sa ešte teraz nachádzajú na zemi v kŕčoch pred televízorom a nevedia sa prestať smiať. Odrazu dostali posvätenie na všetky svoje zločiny priamo od druhého najvyššieho ústavného činiteľa – kým vás nechytia, páchajte, čo chcete, je to morálne.

TRIDSAŤ ROKOV POMÁHAŠ ZLOČINCOM A TAK SI SNÁĎ MÔŽEŠ UKRADNÚŤ NEJAKÚ HLÚPU DIPLOMOVKU

Magister Kollár dodal, že všetci na Slovensku vedia, že vyrastal v chudobných pomeroch a 30 rokov pomáha ľuďom. Ja len, že za socializmu nikto nevyrastal ako miliardár, takže z tohto si robiť zásluhu, je dosť vtipné, ale sorry, Boris – to, že vyrastáš ako normálne dieťa, nijako neospravedlňuje, že podvádzaš pri písaní diplomovej práce.

A Kollárovu 30-ročnú pomoc ľuďom naozaj poznáme všetci na Slovensku – pomáhal Žaluďovi štartovať auto, Piťovi kúpil Pina Coladu v Havane a s Kočnerom si ako kamaráti pomáhali na Donovaloch. Gratulujeme, pán magister, ale uznaj, že ani toto ťa neoprávňuje podvádzať pri diplomovej práci.

VO VEDE SA NESMIE KRADNÚŤ ANI SO SÚHLASOM AUTORA, BORIS – VEDA NIE JE MAFIA

Kollár dnes celú tlačovku bohapusto klamal. Nie, za jeho podvod nemôže vysoké školstvo – podvod spravil on sám a nikto ho nenútil podvádzať. Školstvo môže za to, že podvod neodhalilo, nie za to, že ho spáchal.

FOTO TASR - Martin Baumann
FOTO TASR – Martin Baumann

A tváriť sa, nemusím uviesť zdroj, ak si získam súhlas autora s opajcovaním jeho textov, to je asi ten najsrandovnejší argument v dejinách vedy. Prosím, odkážte pánovi magistrovi, že nie, takto to možno funguje v mafiánskych kruhoch, ale nie vo vedeckom prostredí.

ZVLÁŠTNE, ŽE TOTO ISTÉ KOLLÁR NEROZPRÁVAL PRI ANDREJOVI DANKOVI

Predseda NR SR Boris Kollár má pravdu v tom, že ľudia politikov nevolia kvôli titulom. Prečo si ho ale potom robil? Prečo mal potrebu podvádzať? On si fakt myslí, že jeho voličom nevadí, že je plagiátor, ergo zlodej?

A prečo toto isté nehovoril, keď išlo o Andreja Danka? Tam húževnato vyzýval k odstúpeniu. Vtedy bol veľký hrdina a teraz je len malý uplakaný bojko.

KOALÍCIA ODKAZUJE ŠTUDENTOM – PODVÁDZAJTE!

Ja chápem, že chlapovi, ktorému prešli kontakty na mafiu, laškovanie s 15-ročnou narkomankou, kupovanie auta údajnej vrahyni a tona neuveriteľných špinavostí – takémuto chlapovi jednoducho nedôjde, prečo by mal odstupovať kvôli nejakému titulu, na ktorom mu aj tak nezáleží.

Ale zoberte si tie stovky tisíc normálnych poctivých ľudí, čo žijú na Slovensku – nemajú styky s mafiou a chcú normálne žiť, pracovať a študovať. To sa majú len tak prizerať tomu, že si niekto proste opíše diplomovú prácu a ďalej to hrá na hrdinu ľudstva a priľahlých galaxií?

On nechápe, ako ukrutne devalvuje úsilie všetkých študentov a slušných ľudí?

ZASLÚŽIL BY SI NIE JEDNO, ALE DVE ODVOLÁVANIA

Od Borisa Kollára je toto neuveriteľná arogancia. On si nezaslúži jedno odvolávanie. Ale dve odvolávania. Jedno za podvod pri diplomovej práci a druhé za to, s akou neuveriteľnou aroganciou sa k tomu postavil.

Zobrať si papierik a na tlačovke ho zrolovať tak, aby tam nebol titul – to je úroveň trojročného škôlkara na vianočnej besiedke. Prepáčte, pán magister, ale je úplne jedno, aké papieriky držíte v ruke – národ očakával, že sa vzdáte funkcie a vy ste Slovákom napľuli do tváre.

KOLLÁR UŽ NA MORÁLNE DNO KLESOL – BUDÚ HO NASLEDOVAŤ AJ VŠETCI KOALIČNÍ POLITICI?

Ja som veľmi zvedavý, ako sa zachovajú tí veľkí moralisti z koalície, keď budú hlasovať o jeho odvolaní – to, že Kollár je morálne dno, to je už potvrdené, ale na toto morálne dno s ním môžu klesnúť aj ďalší 90 poslanci NR SR.

Prosím a prebuďte už niekto pani prezidentku Čaputovú. Svojim mlčaním len potvrdzuje, že jej je morálka Borisa Kollára veľmi blízka… To ozaj chceme, aby na čele štátu stáli takíto nemorálni ľudia?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články