sobota, 22 januára, 2022

Nedaroval mu to! Blaha vrátil úder Dostálovi! „Ondráš je liberálny fašista!“

Posledné články

Chladná sprcha pre liberála! Blaha vrátil úder Dostálovi! „Ondráš je liberálny fašista!“

Zdá sa, že boj medzi ľavičiarom Blahom a liberálom Dostalom nemá konca kraja. Podľa Dostála je Blaha extrémista. Blaha na túto tvrdenie tvrdo okomentoval koaličného poslanca Dostála s ktorým mal potýčky aj v parlamente.

Status poslanca Blahu

Súdruh Dostál sa nám zase ozval. Ondráš náš milovaný. Neprebudenučký.

V SME sa ho pýtali, ako je možné, že koalícia nechce zvoliť Ľuboša Blahu do čela parlamentného výboru a dokonca ani za obyčajného člena zahraničnej delegácie – veď som legitímne zvolený a mám dôveru svojich voličov.

Zdroj: TASR

A teraz, tram-ta-da-dá, odpovede nášho slávneho demokrata, ktorý tak veľmi miluje demokraciu, až by ju kvôli nej samej aj úplne zlikvidoval:

VRAJ JE BLAHA EXTRÉMISTA

1. Milý Ondráš, ja Ti poviem, čo je extrémizmus. Ak niekto nedokáže tolerovať iné názory a kriminalizuje ich – to robíte vy, nie ja.

2. Extrémizmus je, keď niekto znásilňuje slovenskú spoločnosť a vnucuje jej západný individualizmus a liberalizmus – to nerobím ja, ale vy.

Zdroj: Sita

3. Extrémizmus je, ak niekto podporuje vraždenie a vojny, ktoré páchajú Spojené štáty americké – to nerobím ja, ale vy.

4. Extrémizmus je, ak niekto oslavuje kapitalizmus, vďaka ktorému hŕstka milionárov neuveriteľne bohatne, kým drvivá väčšina planéty žije v ponižujúcich podmienkach a sú zotročení, zúbožení a vykorisťovaní – toto je extrémizmus, Ondráš, už vieš?

5. Ale napriek tomu, že si neoliberálny extrémista, drahý môj, nikdy by som ti neupieral tvoje práva opozičného politika – aj preto sme tvojho podobne vyšinutého kolegu Osuského dali na čelo zahraničnej delegácie a tvojho ešte vyšinutejšieho kolegu Galka na čelo parlamentného výboru. Zato vy, veľkí demokrati, neviete rešpektovať vôľu ľudí, ktorí volili Smer. A preto mám pre vás jediné pomenovanie – fašisti. Liberálni fašisti.

VRAJ BLAHA OBHAJUJE NEDEMOKRATICKÉ REŽIMY

1. Milý Ondráš, aj toto je o obyčajnej tolerancii. Ja jednoducho neverím, že liberálny kapitalizmus je dokonalosť sama, ale beriem, že ak sú s ním spokojní v USA, nech si ho majú.

2. Ale preboha, aké právo má vnucovať svoj systém Západ iným krajinám a iným kultúram! Nech si Čína žije tak, ako chce, rovnako Kuba, rovnako Rusko, rovnako Irán. Je to ich vec. Nemusí sa mi všetko páčiť, ale rešpektujem ich.

3. Kedysi Američania vyvražďovali Indiánov s podobnou zámienkou. Vraj Indiáni nie sú civilizovaní a treba ich vyhubiť a zotročiť pre ich dobro. Zahučalo ich 3 milióny – len o tom sa akosi nehovorí.

4. Neskôr si na vraždenie Američania našli inú zámienku – ľudské práva a demokraciu. Ak nie si ako oni, tak ťa zbombardujú a hneď ti bude lepšie. Sorry, ale toto naozaj odmietam. Ja viem, strašný extrémizmus – neextrémisti predsa vraždia a zabíjajú v mene slobody a demokracie a to ja nechcem, no fuj.

5. Milý Ondráš, ale vážne: ja na rozdiel od extrémistov ako ty odmietam vnucovať západnú kultúru celému svetu a naopak držím palce Rusku, Kube, Číne aj Bielorusku, aby si išli svojou cestou – hovorí sa tomu rešpekt k iným kultúram, skús to, neubudne z teba. A ak ubudne, nebude na škodu, ver mi.

VRAJ BLAHA RELATIVIZUJE ZLOČINY KOMUNIZMU

1. Tak po prvé, milý Ondráš. Komunizmus je ideálny stav a nikdy na svete nikde neexistoval. To, čo nazývaš komunizmom, je tzv. reálny socializmus.

2. Bývalý režim mal svoje chyby a áno, konkrétnym ľuďom bolo ublížené, čo ma veľmi mrzí. Bola studená vojna a je to hrozné. Ale to nie je zločin komunizmu, rovnako ako upaľovanie „bosoriek“ v novoveku nebol zločin Ježiša Krista. Ak máš IQ nad 50, feel the difference.

3. V tom istom čase studenej vojny Američania dramaticky horšie ubližovali ľuďom v Latinskej Amerike, mučili ich, rozštvrcovali, vraždili – „mizli“ ich na desaťtisíce… Spomeň na Pinochetovo Čile – tvoj vysnívaný neoliberálny ideál. Spomeň si na proamerické junty v Argentíne či Uruguaji, spomeň si na zverstvá v Strednej Amerike. Len to ti zrejme nevadí. Mimochodom, ty nereleativizuješ zločiny?

4. Bývalý režim dal ľuďom bývanie, prácu, školy, nemocnice a bezpečnosť, čo je niečo, čo budem vždy obhajovať a dúfať, že sa to vráti. Kto by nedúfal? A mimochodom – boli to predovšetkým komunisti, kto nás oslobodil od fašizmu. Je na tom niečo zlé? Prepáč, Ondráš, ale to nie je relativizácia chýb, to je proste historická pravda. A ja budem vždy hovoriť pravdu.

5. A keď už, milý Ondráš, hovoríš o relativizácii zločinov, tak mi vysvetli, drahý môj, prečo si to takto isto nevykričal komunistom pred rokom 1989 – nie, vtedy si písal zväzácke články do Nového Slova a to, čo dnes nazývaš zločiny, si nepriamo obhajoval – máš ty nárok sedieť vôbec v parlamente? Podľa vlastných kritérií? Ruku na srdce, Ondráš a šup von z politiky.

Len toľko som chcel odkázať súdruhovi Dostálovi.

Rada do života, milí priatelia:

Ondráš je liberálny fašista. Nebuď ako Ondráš 🙂

Pekný deň!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články