nedeľa, 28 novembra, 2021

Nenávistná stránka ZOMRI zomiera. Cenzúra Facebooku silneje

Posledné články

Nenávistná stránka ZOMRI zomiera. Cenzúra Facebooku silneje. Čo s tým spraví alternatívna scéna?
Zrejme netreba predstavovať agresívnu Facebook stránku pod názvom „ZOMRI“. Kroky tejto stránky môžeme označiť ako amorálne, agresívne, nedôstojne ale najme porušujúce zákon.

Útoky na nebohého Gota boli odrazom toho aké osoby spravujú túto stránku. Aký je ich morálny kredit. Ak už hovoríme o morálke tak to práve liberálne média podsúvali a propagovali a stále propagujú túto stránku. Pričom sú to tie najspravodlivejšie média, ktoré sú vždy obejktívne a férove. No čierny humor sa im nehnusí.

 

Nenávistná stránka ZOMRI zomiera

Túto stránku spravuje skupina pánov, ktorí si radi dávaju na hlavu vrecia. Anonymita je síce posvätná no nejako im to nevyšlo. Už v tomto článku sme písali o ZOMRI a to ako ich vyšetruje NAKA. Podľa vyšetrovania tejto stránky a jej nenávisti voči poslancovi za stranu Smer-SD Ľubošu Blahu. Sme sa dozvedeli, že jedný z hlavných adminov tejto stránky je práve Peter Vaľovič.

 

Vyjadrenie Ľuboša Blahu:

Ľuboš Blaha: „Vraj on svojím hejtom bojuje proti extrémizmu. Lebo že “mladí ľudia sú náchylní veriť jednoduchým, zjednodušeným frázam”… Kokso, toto povie admin stránky, ktorá uverejňuje tupé primitívne memečka o piatich slovách. Hej, hej, Valovič statusmi typu “Blaha je k…t” bojuje proti nenávisti a zjednodušeným frázam – bravó, gratulujem!“

„Peťko behá s kamierkou ako Eugen Korda, spolupracuje s militaristickou mimovládkou GLOBSEC a píše servilné článočky o tom, ako ide ESET postaviť nové technologické centrum a aké je to skvelé a tak. Za takéto zväzácke články ho dokonca nominovali na novinársku cenu Nadácie otvorenej spoločnosti. Je úplne zjavné, komu slúži. Všetky tieto nenávistné projekty vychádzajú od ľudí zo SME či Denníka N. A vždy je v tom nejako zakomponovaný ESET, Penta či Nadácia otvorenej spoločnosti. Ak ešte niekto pochybuje o tom, koho projekt je Zomri, tak si asi musí sedieť na kábli“

 

„Považujem za zbabelé a choré, aby niekto chrlil číru nenávisť a odmietal prijať zodpovednosť za svoj hejt. Preto považujem za svoju občiansku povinnosť zverejniť identitu administrátora Zomri a zverejniť dôkaz, že za všetko to vulgárne zlo, čo produkuje stránka Zomri, je zodpovedný redaktor SME Peter Valovič a jeho dvaja pubertálni kumpáni. Zlo nie je anonymné. Má svoje tváre. Toto je jedna z nich. Mali by sme si pána Valoviča lepšie všímať. Kto ho platí. Čo produkuje. A aký chŕli hejt. Pretože on je skutočný extrém. Aj s bandou psychopatov na jeho morbídnej slniečkarskej stránke.“

Ľuboš Blaha, NAKA a Valovič
Ľuboš Blaha, NAKA a Valovič – Nenávistná stránka ZOMRI zomiera

 

Vaľovič si myslí, že jeho kúsok humor je dôležitý. Lajky na facebooku a nezmyslené agresívne komentáre sledovateľov z vás nespravia etalón morálky a slušnosti. Tak ako uviedol reportér Kultur Blog:

„Neuveríte, kto prišiel do Národnej rady Slovenskej republiky a neprišiel po kanáloch, ako by mal prísť, ale prišiel hlavným vchodom.“

 

[vdgk_video_sticky videotype=“youtube“ src=“https://www.youtube.com/watch?v=Oh8IveDgzPU“ height=“295″ width=“525″]

 

Admin Zomri
Admin Zomri – Nenávistná stránka ZOMRI zomiera

 

Cenzúra Facebooku silneje

O ZOMRI informuje aj planet simplicity na YouTube kanály vo veľmi kvalitnom videu.
Vo videu sa dozveite, že Vaľovič pracoval vo verejnoprávnej televízii, čo je viac než hanba. No dnes pracuje pre neoliberálny denník SME.
Taktiež sa tam rozoberajú aj mená spoluautorov Eduara Galla a Daniela Podhradského.

Samozrejme ak niekto nesúhlasí s ich názormi tak je samozrejme je označovaný za nacistu, štbáka, vraha, prak*kota a ďalšie iné vlgarizmy. Týmto pán by aj kanál bol dobrým. Problémom je ich agresívita a to ako sa snažia ovplyvňovať verejniu mienku. Útočením a hanobením najme národný a kresťanských politikov. Samozrejme blížia sa nám parlamentné voľby.

A práve voľby opäť za pomoci ZOMRI prinesú facebook totalitu a cenzúru. Budu mazané facebook stránky, skupiny príspevky ale aj reálny užívatelia. To je samozrejme v poriadku, lebo to nie je ten náš.

 

ZOMRI Peter Vaľovič, Eduar Gallo
ZOMRI Peter Vaľovič, Eduar Gallo – Nenávistná stránka ZOMRI zomiera

 

Cenzúra

Vo videu nájdete aj vyjadrenie Ľuboša Hricu na cenzú jeho Facebook stránku.
Ľuboš Hrica prezemtuje, že Facebook by sa mal riadiť podľa zákonov danej krajiny, nakoľko je to súkromná firma. Čo je samozrejem to čo už dlho píšeme.
Cenzúra ovyplvňuje slobodu prejavu ale aj život roznych ľudí, pre ktorý je faceboom živobytie ako aj pre nás.
Ale samozrejme za to sa môžeme poďkovať pseudo vice prezidentovi Andrejovi Kiskovi, ktorý navšítivil centrálu Facebooku a žiadal cenzúru.

Odporúčame pozrieť video nižšie, kde sa aj dozviete o firme, ktorá vlastní ZOMRI teda firma 365.

 

[vdgk_video_sticky videotype=“youtube“ src=“https://www.youtube.com/watch?v=HvDrxaa9MQA“ height=“295″ width=“525″]

 


Zdroj: youtube,com/watch?v=HvDrxaa9MQA
Nenávistná stránka ZOMRI zomiera. Cenzúra Facebooku silneje
Foto: halvnespravy.sk

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články