Image default
 
 

Nenávistné statusy fanúšika Čaputovej rieši už polícia

 Nenávistné statusy fanúšika Čaputovej rieši už polícia

Nenávistné statusy fanúšika Čaputovej rieši už polícia
Druhé kolo Prezidentských volieb už čoskoro

Druhé kolo prezidentských volieb sa nenávratne blíži a Slovensko už onedlho bude mať v poradí 5 prezidenta Slovenskej republiky. Bude nim buď Zuzana Ćaputová, ktorá by sa stala historicky prvou prezidentkou Slovenskej republiky alebo novým prezidentom sa stane Diplomat Maroš Šefčovič.

 
 

Práve prvé kolo volieb predstavoval boj medzi liberálmi a národnými silami. Rozhodlo predovšetkým spájanie, ktoré poukázalo na jasný fakt, že egoizmus by nemal byť národným silám ľahostajný. Egoizmus prakticky zničil všetky šance získať kandidáta do druhého kola.

Ak by sa Mistrík nevzdal v prospech Čaputovej videli by sme na vlastné oči trieštenie hlasov ako u národných síl. Na druhej strane spojenie Národných síl by ohrozilo šance Šefčoviča dostať sa do druhého kola. Dnes je však realita jasná. Čaputová v prvom kole získala jednoznačných 40% a Šefčovič sa musel uspokojiť s necelými 19. Šefčovič sa tak musí spoľahnúť na voličov národných síl, o ktorých by mal jasne zabojovať, aby dotiahol náskok Zuzany Čaputovej.

 

Nenávistné statusy fanúšika Čaputovej rieši už polícia

Na druhej strane Progresívne Slovensko a liberáli majú priniesť slušnosť, čestnosť a celkovo by malo Slovensko fungovať konečne progresívnejšie. To by mali priniesť noví slušní ľudia na čele s kandidátkou na prezidenta Čaputovou.

   

Dnes však poznáme mladého gymnazistu, ktorý v skupinách na Facebooku šokoval verejnosť. Fakt si o tomto nemôžem myslieť vôbec nič len to, že to mohol byť hlúpy vtip alebo to študent Bratislavského gymnasia myslel skutočne vážne. Práve všetkých členov skupiny na sociálnej sieti by študent Gymnázia strieľal. Ide predovšetkým o odporcov Čaputovej.

“Nech skape Slovenská štátnosť a samostatnosť” šokuje mladý gymnazista.

Polícia upresňuje, že koná v súvislosti so zverejnením jedného zo statusov, ktorý nedávno na internete obletel Slovensko. Ubezpečuje obyvateľov, že v takýchto prípadoch pre ňu nehrá rolu politická orientácia páchateľa.

 

“Tak Čaputová vyhrala a prvé, čo spraví, je, že zatočí s opicami a antisemitmi, ako ste vy. Členov tejto skupiny máme označených a budete prví, ktorých budeme strieľať. Nech žije EÚ! Nech žije Zuzana! Nech skape slovenská štátnosť a samostatnosť!!” Práve tento status pobúril Slovenskú verejnosť.

Práve riaditeľom gymnázia Dušan Juraja, ktorý je manželom podpredsedníčky ultraliberálnej strany Progresívne Slovensko Zory Jaurovej. Práve aj takýto študenti budú možno ďalšie nové politické tváre, ktoré budú spoločnosti diktovať, čo je správne a, čo ma do správnosti ďaleko.

zdroj: https://www.napalete.sk/pripadom-gymnazistu-ktory-chcel-vystrielat-odporcov-caputovej-sa-uz-zaobera-policia/

 

Súvisiace články

Ukrajina: Favoritom prezidentských volieb je Komik

Andrej

Pre Čaputovú je najväčšou svetovou hrozbou súčasné Ruské vedenie

Andrej

Aký názor zastáva Štefan Harabin v otázke multikulturalizmu?

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..