štvrtok, 27 januára, 2022

Nenechal na nich suchej nitky! „Prokurátorka by bola Monika Tódova z Denníka N, súd prvej inštancie by bol Peter Bárdy z Aktualít a odvolací súd by zabezpečila redakcia denníka SME na čele s ich majiteľmi z Penty“

Posledné články

Nenechal na nich suchej nitky! „Prokurátorka by bola Monika Tódova z Denníka N, súd prvej inštancie by bol Peter Bárdy z Aktualít a odvolací súd by zabezpečila redakcia denníka SME na čele s ich majiteľmi z Penty“.

Opozičný poslanec NRSR Ľuboš Blaha okomentoval podľa svojich slov „spravodlivosť podľa liberálnych médii“.

„Doplatili na svoju bohorovnosť. Mysleli si, že pravdu má ten, kto vyženie viac ľudí do ulíc. Ale takto to v súdnych procesoch nefunguje a fungovať nemôže. Už tu nie sú 50. roky, že Urválek ukáže, koho treba obesiť. Toto sem prosím nevracajte, drahá pani Tódová.

Tomáš Benedikovič, Denník N

Nevyhovárajte sa na sudcov, drahé médiá – oni sa musia riadiť zákonmi, nie vašimi konšpiračnými teóriami. Niekedy mi to pripadá tak, že oni ani nepotrebujú vyšetrovateľov či súdy. Tie im len zavadzajú – veď oni sú nositeľmi pravdy, tak aká prezumpcia neviny, aké dôkazy, aké práva!

Foto: Teleráno

Spravodlivosť podľa liberálnych médií by bola veľmi jednoduchá: prokurátorka by bola Monika Tódova z Denníka N, súd prvej inštancie by bol Peter Bárdy z Aktualít a odvolací súd by zabezpečila redakcia denníka SME na čele s ich majiteľmi z Penty. A vybavené. Liberálna spravodlivosť.

Foto N – Tomáš Benedikovič

Takto nejako si to asi predstavujú v médiách. Už im len nasadiť biele kapucne, aké mali Američania z Kukluxklanu, keď lynčovali Afričanov. Bez dôkazov, bez zákona – lebo to tak proste cítili. Masová hystéria a nenávisť. To je svet, ktorý tu v ostatných rokov vytvorili korporátne médiá“ vyjadril sa na socialnej sieti Facebook Ľuboš Blaha.

Zdroj: anc

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články