PICUS Capital
Image default
Magazín

Nesplnená „revolúcia“ pravicových strán

Aj vaším maličkým zdieľaním na sociánlych sieťach pomáhate šíriť slobodné myšlienky. Zastavme spoločne mimovládne organizácie a zahraničných špiónov v našom parlamente. Pomôžte aj takýmto malým gestom a ZDIEĽAJTE

Ostro sledovaná vražda Jána Kuciaka a jeho partnerky začala novú „revolúciu“, ktorá postupne upadá do zabudnutia a systém sa vracia do starých koľají .

Po smrti novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky sa na televizných obrazovkách začali diať naozaj zaujímavé veci . Každý deň sa v Národnej rade SR konali tlačovky pravicových strán.  Pravicový politici sa motivovane hrnuli k tomu aby preukázali dané okolnosti vraždy, ktoré ani doteraz nie sú známe . Kúsok koláča a zásluhy na zničení a následne povalení súčasnej vládnej koalície Smeru SD, SnS a Mostu-HID si chcel odkrojiť aj Igor Matovič.

 

Ten predovšetkým za každú cenu kritizoval všetko čo sa mu zdalo férové aj neférové predovšetkým voči strane Smer-SD. Na povrch vyšli „nové“ fakty o talianskej mafii úradujúcej vo východnej časti Slovenska . Zaujímavosťou je, že Talianská „mafia“ na východnom Slovensku nie je žiadnou novinkou . S eurofondami „podnikali“ Vadalovci a Diego Roda viac ako 10 rokov.

Je zaujímavé ako sa pravicový politici po viac ako 10 rokoch zobudili a zistili, že sa na východnom Slovensku niečo deje.

  Kauzy týchto Talianskych „podnikateľov“ sú medzi východniarmi dávno známe. O tom, že súčasná ľavicová vláda spolu s „ podnikateľmi“ je priateľsky pospájaná o tom niet žiadnych pochýb . Na druhej strane treba ukázať na slepotu pravicovej koalície, ktorá po viac ako 10 rokoch zistila, že na východe Slovenska sa deje niečo nekalé. Ak by pravici naozaj záležalo na progrese Slovenskej republiky už dávno by sa táto kauza riešila.

 

Krásna ukážka ako na východ Slovenska zabudla nie len ľavica ale aj pravica.

Po smrti novinára majú pravicové strany patent na rozum. Poukazujú na kauzy a žiadajú aby odstúpil Kaliňák či Gašpar aby sa prípad rázne a čo v najrýchlejšom čase prešetril . Deň za dňom sa na vládnu koalíciu valí ostrá kritika v médiách, dennej tlači či internete.

Pravica čoraz viac burcuje ľudí k pochodom, ktoré by mohli zabezpečiť prípadný odchod vládnej koalície a následne by sa konali parlamentné voľby .

Vedia naozaj ľudia čo chcejú alebo ide opäť o masírovanie mozgov stáda poslušných ovečiek ?

 

Je naozaj zarážajúce ako média môžu ľudí ovplyvniť. Stačí si prečítať pár článkov N-ka pozrieť si pár reportáži od Hanzelovej či noviny v televízii. Stane sa z vás osoba bez názoru, ktorá ako bonus je úplne mimo realitu. Krásne to zdokumentoval Martin Daňo, ktorý sa odvážil ísť medzi protestujúcich ľudí a pýtal sa ich na jednoduché otázky typu „ čo vlastne chcejú zmeniť a prečo protestujú ? „ .

Názory typu „lepšie všetko ako Fico“ sú maximálne nelogické a považujem ich za primitívne

Kritickosť myslenia

Má veľmi dôležitú úlohu pri riešení politických tém či názorov. Veľkému množstvu ľudí na Slovensku slúži k informáciam bulvárna tlač, ktorá sa snaží bojovať s HOAXAMI no v skutočnosti ich sama vytvára. Písať články či robiť reportáže proti jednej strane je naozaj „objektivita“ prvého stupňa. Aby toho nebolo málo k protestom sa pripojili aj známe „osobnosti“ showbiznisu, ktoré patent na rozum už dávno majú. Začal to Milan Kňažko na odovzdávaní hereckých cien OTTO 2018, kde si samozrejme ostro „šprtol“ do vládnucej koalície.

 

Medzi tým v zábavnej relácii „Sedem“ v každom diely dookola spomína Predsedu strany SnS Danka, ktorého volá Kapitán. Pán Kňažko asi zabudol, že odsúhlasil prelety nad Jugosláviou a práve on by mal byť človekom, ktorý by mal byť ticho čo sa politického komentáru týka. Stanke, Kemka, Kramár či Zuzana Kronerová sa taktiež ostro ohraničujú voči všetkému „Smeráckemu“ . Je však zarážajúce, že ich myšlienky, názory a ostrá kritika je vytlačená na papieri.

Byť ostrým kritikom a na pódiu čítať s papiera je podľa mňa urážka ľudí, ktorí tam stoja a čakajú na skutočný a nie „umelohmotný“ prejav .

 

Protesty nesplnili to čo mali

Vládna koalícia neupustila a po trestuhodných kauzách neskončila . Prijalo sa pár dohôd a do ústrania odišiel aj Robert Fico, ktorý však bude stále tým najdôležiteším článkom vlády a tieňom Petra Pellegriniho.

 Na 50 % sa splnilo to čo požadovali protesty. Je to málo ?

Skutočným cieľom protestov bolo povalenie vlády. Sekundárne ciele boli odvolania Kaliňaka, Gašpara a dalších vládnych predstaviteľov. Hlavný cieľ povalenia vlády nevyšiel. Tým pádom ide o neúspech pravicových strán.

Som a budem kritický voči všetkému čo pácha zlo. Smrť Jána Kuciaka a jeho priateľky považujem za bezcharakterný čin, ktorý má byť čo najrýchlejšie vyšetrený. Na druhej strane som smutný ako sa na vražde priživujú pravicové strany, ktoré si naháňajú percentá do budúcich volieb.

Ľudia by sami mali pochopiť začo majú skutočne bojovať a za pravicové strany to určite nie je

Aj vaším maličkým zdieľaním na sociánlych sieťach pomáhate šíriť slobodné myšlienky. Zastavme spoločne mimovládne organizácie a zahraničných špiónov v našom parlamente. Pomôžte aj takýmto malým gestom a ZDIEĽAJTE

Súvisiace články

Jelcin „Tri dni pil“ a potom sa snažil utiecť na Americké veľvyslanectvo.

Damián

Štúr: „Kto žije duchom, v tom žije celý svet a on v celom svete.“

Damián

Rusko Sankcie? Dotknú sa sankcie aj nás?

Damián

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..

AdBLOCKER!!

Musíme vás požiadať aby ste vypli svoj blokátor reklám (adblocker). 
Reklamy zabezpečujú chod tejto stránky. Vy by ste predsa tiež nechceli pracovať zadarmo. 

Close
x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →