Slovensko

Neuveríte, čo spravil Kočner deň po zverejnených informácií o vražde Kuciaka a Kušnírovej!

Neuveríte, čo spravil Kočner deň po zverejnených informácií o vražde Kuciaka a Kušnírovej! Tento rok sa rozhodne Pred súd sa postavia obžalovaný...

Napísal Andrej · >
Neuveríte, čo spravil Kočner deň po zverejnených informácií o vražde Kuciaka a Kušnírovej! 1

Neuveríte, čo spravil Kočner deň po zverejnených informácií o vražde Kuciaka a Kušnírovej!

Tento rok sa rozhodne

Pred súd sa postavia obžalovaný za vraždu novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej. Medzi obžalovanými je aj kontroverzný podnikateľ Marián Kočner.

 

Neuveríte, čo spravil Kočner deň po zverejnených informácií o vražde Kuciaka a Kušnírovej!

Podľa informácií mal Kočner po zverejnených informácií o vražde Jána Kuciaka a jeho priateľky vyberať z účtu v banke väčší obnos peňazí. Malo ísť o 50 tisíc eur. Podľa aplikácií Threema mali peniaze skončiť v rukách obžalovaných. V spise sú aj informácie a fotografie z výberu až 300 tisíc eur.

 
 

Kontroverzný podnikateľ mal po vražde novinára a jeho priateľky navštíviť jednu z pobočiek Tatra Banky. Podľa Denníka N ma Polícia Slovenskej republiky záber priamo z miesta, kde si Kočner peniaze vyberal. Išlo o sektor pre VIP klientelu.

Kočner vo VIP priestoroch banky
Kočner vo VIP priestoroch banky

 

Výber finančnej hotovosti korešponduje s tým, čo povedal Andruskó aj s tým, čo si písala Zsuzsová s Kočnerom cez aplikáciu Threema.

 

Zdroj: https://www.dennikdnes.sk/2020/01/13/sok-toto-spravil-kocner-den-po-zverejneni-informacii-o-vrazde/

Zdroj foto: http://www.stcity.sk/bude-z-kocnera-obetny-baranok-chcu-mu-prisit-aj-popravu-mafiana/- Kočner-youtube

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *