Image default
 
 

Neuveríte! Koňský festival pre fetišistov

Neuveríte! Koňský festival pre fetišistov
Neuveríte! Koňský festival pre fetišistov

21. storočie prináša rôzne druhy absurdít, na ktoré si musíme postupne zvykať. Svojim spôsobom je dnes heterosexualita postupne zatracovaná prakticky aj rasistická sexualita. Dnes je vo väčšine prípadov komunita LGBTI postupne vnímaná ako niečo nové a pravdepodobne lepšie. Týmto nechcem povedať, že nerešpektujem inakosť. Práve naopak som zástancom každej jednej sexuality. Postupne však nechápem význam pochodov LGBTI komunity či rôzne fetiše, ktoré medzi ľuďmi prevládajú.

 
 

Hra na psov, mačky a po nové kone. V USA sa po novom organizuje akýsi “pony fetish festival. Na tomto fetišistickom festivale sa stretávajú ľudia, ktorí sú radi v úlohe koňa. Či už ide o koňa ťahajúceho koč zo svojim majiteľom alebo ide o koňa dostihového. Tak isto sa nezabúda na rôzne súťaže, ktoré tento festival prináša. Práve vo videu, ktoré znázorňuje tento fetišistický festival sú ľudia priam nadšený a šťastný, že sa takéhoto podujatia môžu zúčastniť.

Neuveríte! Koňský festival pre fetišistov

Žena dáva mužovi popruhy a konský výstroj priviaže ho o klietku. Kôň ( muž prezlečený za koňa) kope do vlečky. Po absolvovanej súťaži ich majitelia škrabkajú a hladkajú. Aj takýto je fetišistický konský festival, na ktorom sa pozastavuje mozog. Na druhej strane všetci zúčastnený sú v dobrej nálade a atmosféra niektorých závodov by sad ala krájať. Ľudské kone na festivaloch cválajú a tešia sa organizovanému festivalu.

Kam to všetko speje?

Je naozaj zaujímavé, že čoraz viac sa organizuje takýchto akcii. Na druhej strane je otázne či takéto festivaly už nezašli priďaleko. Názorovosť jednotlivých obyvateľov šokuje svet. Nemecká učiteľka je proti narodeniu deti, pretože ničia životné prostredie. Vysokoškolská profesorka hovorí o pedofílii ako o prirodzenej sexuálnej aktivite. Na svetlo sveta sa ukazujú pedofili, ktorí otvorene hovoria o pedofílii. Hra na psy, mačky či kone. Zákaz jednotlivých kníh z dôvodu sexizmu. Kam tento svet speje?

 

   

zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=114&v=Fxqp8r2sgGU

 

 

Súvisiace články

Čaká Ukrajinu radikálna zmena pod vedením Zelenského?

Andrej

Izrael nepodpíše globálny pakt OSN o migrácii

Andrej

Karolina Stonjeková o cenzúre na Facebooku +CIA a NSA

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..