pondelok, 6 decembra, 2021

Neuveríte kto je to! Na kandidátke OĽaNO je známa tvár televíznej obrazovky.

Posledné články

Neuveríte kto je to! Na kandidátke OĽaNO je známa tvár televíznej obrazovky.

Kandidátka hnutia OĽaNO skutočne prekvapila. Kandidačnú listinu povedie pedagogička Mária Šofránko, ktorá úprimne priznala, že nie je politická. Na druhej strane Igor Matovič dlhodobo presadzuje tváre, ktoré s politikou nemajú nič spoločné. Z čísla dva kandiduje Jaroslav, Nad ktorý patrí medzi odborníkov na obranu.

Neuveríte kto je to! Na kandidátke OĽaNO je známa tvár televíznej obrazovky.

Na kandidátke sa tak isto objaví bývalý policajný vyšetrovateľ Lukáš Kyselica, ktorý pôjde s 3 miesta.
Líder strany Matovič bude kandidovať na poslednom 150 mieste kandidátky. Treba pripomenúť, že z posledného miesta kandiduje za stranu Za Ľudí aj Ján Benčík, ale taktiež, aj Milan Mazúrek za stranu LSNS.

Na kandidátke sa objavila aj známa tvár z obrazoviek. Ide o známeho komika Jozefa Pročka, ktorý dlhodobo kritizuje politickú scénu na Slovensku. V minulosti tak isto natočil video spoločne s Igorom Matovičom. Na kandidátke sa objavil aj bývalý úspešný tenista Karol Kučera

Líderka kandidátky vie, čo chce v politike robiť
„Nie som politická, som obyčajná žena z východu, ktorá chce pre našu krajinu urobiť viac, povedala Šofranko s tým, že vie, čo chce v politike robiť.
Matovič doplnil líder ku kandidátky, že hnutie Olano dlhodobo dáva priestor práve neznámym ľuďom.

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/917214/kandidatka-olano-velke-prekvapenie-na-liderskej-pozicii-hnutie-zlakalo-aj-komika-procka/

Matovič : MARKO ERD/SITA

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články