Image default
Slovensko

Neuveríte: Kto podporuje prezidentskú kandidátku Čaputovú?

Neuveríte: Kto podporuje prezidentskú kandidátku Čaputovú?

Neuveríte: Kto podporuje prezidentskú kandidátku Čaputovú?
Neuveríte: Kto podporuje prezidentskú kandidátku Čaputovú?

Zuzana Čaputová sa čoraz viac a viac snaží ľudí zaujať. Najprv to bola životná cesta, pri ktorej tvrdo bojovala proti Pezinskej skládke. Úspešný príbeh prijalo mnoho ľudí, ktorí Čaputovej jednoducho neľahký boj uverili. Cielený Marketing Čaputovej vyšiel. Tvrdý a neľútostný príbeh a úspešná životná cesta ľudí prekvapila.

 

Podpora kandidátky

Čaputovú podporuje Bezák, ale tak isto aj známe tváre televíznej obrazovky. Herečky Zuzana Mauréri či Zuzana Fialová. Čaputová je samozrejme talentovanejšou a lepšou kandidátkou, ako bol Robert Mistrík, ktorý svoju kampaň začal prakticky ako prvý. Jeho bilboardy ste mohli vidieť už v júny minulého roku.

Mistrík začal a Čaputová to dokončí.

Celá liberálna smotánka v praktickosti túži po výhre Zuzany Ćaputovej. Proeurópskym je aj Šefčovič. Ten ma však pozlátko a tieň SMERU. Čaputová je však nová tvár, s ktorou počíta aj prezident Kiska. Je mediálna a mainstremová favoritka, ktorú podporuje aj bývalý kandidát za prezidenta v Česku.

 

Neuveríte: Kto podporuje prezidentskú kandidátku Čaputovú?

Karol Schwarzenberg. Ten práve pohorel na milovanom a nenávidenom Milošovi Zemanovi. Práve boj Čaputovej s Harabinom by bol prakticky bojompodobajúcemu sa boju ako Hillary Clinton vs Donald Trump alebo aj Schwarzenberg vs Zeman. Liberálna kaviareň proti Národnému konzervatívnemu kandidátovi.

Schwarzenberg je vo videu priam Čaputovou nadšený. Čaputová zas na Českého politika pozerá pokorne a zároveň hrdo.

“Ja som počas posledných 30 rokov zažil niekoľko prezidentov, u nás, ale aj na Slovenskou, ktorí sa skôr správali ako zvolení panovníci, nie ako služobníci štátu. Preto by ma veľmi zaujímal ženský prístup,”

“Myslím si, že je zrelý čas, naozaj čas dozrel, aby bola zvolená žena. Ony majú, predsa len lepšie a pozitívnejšie myslenie, čo som v živote videl. Keby bola zvolená prezidentka na Slovensku, tak by to bola zmena nielen pre Slovensko, ale aj pre celú strednú Európu, dodáva Schwarzenberg

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/podpora-ci-bozk-smrti-schwarzenberg-na-videu-podporil-caputovu-cesi-reaguju-ked-ju-podporuje-ruky-prec-od-nej-je-kukucie-mlada/1693493

Súvisiace články

Danko: Sankcie voči Rusku treba zrušiť

Andrej

SNS: Robiť si selfie v operačnej sále? Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou má konať

Daniel

Richard Sulík: Dieťa je ekonomickým trestom

Daniel

2 komentáre

Ivan 12. marca 2019 at 8:08

Viete čomu sa hovori v Čechach bozk smrti ??? Neviete, tak ja Vám to prezradim. Je to podpora kandidatovy vyjadrena SCHVARZENBERGOM ktoremukolvek kandidatovi a jeho nasledovnikom byvalým ministrom vo viacerých vladach za viacero stran : Kalouskem . Takže Čaputova štastnu cestu do zabudnutia, ver alebo never ale niesu slovaci sprosti aby ťa zvolily !!

Odpoveď
studiosaga 14. marca 2019 at 17:34

schwanzenberk kudy chodí tudy škodí je trapnej

Odpoveď

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..