Slovensko

Neuveríte, kto sa skrýval v maske Mikuláša na poslaneckom večierku koalície?

Neuveríte, kto sa skrýval v maske Mikuláša na poslaneckom večierku koalície? Mikuláš Fico? Najsilnejšia strana súčasnosti Smer-SD mala poriadne veselo. Video, ktoré...

Written by Andrej
· 2 min read >
Neuveríte, kto sa skrýval v maske Mikuláša na poslaneckom večierku koalície?

Neuveríte, kto sa skrýval v maske Mikuláša na poslaneckom večierku koalície?

Neuveríte, kto sa skrýval v maske Mikuláša na poslaneckom večierku koalície?
Neuveríte, kto sa skrýval v maske Mikuláša na poslaneckom večierku koalície?

Mikuláš Fico?

Najsilnejšia strana súčasnosti Smer-SD mala poriadne veselo. Video, ktoré pridal poslanec strany Smer-SD Martin Glvač poukazuje na jasný príklad, že aj vládna koalícia si mikulášsky poslanecký večierok vie poriadne užiť. Na videu je jasné zachytený Mikuláš, ktorý rozdáva darčeky. Cukríky a hračky na večierku neboli Išlo teda o takzvané chlapské darčeky, ktoré by potešili každého chlapa. Za dobrotu poslancov Mikuláš rozdával darčeky v podobe kvalitných kubánskych cigár čí alkohol.

Neuveríte, kto sa skrýval v maske Mikuláša na poslaneckom večierku koalície?

Na videu ste tak mohli postrehnúť známe tváre parlamentu, ktoré pôsobili uvoľnené a v dobre nálade. Príkladom bol aj líder strany SNS a súčasný predseda vlády Andrej Danko, ktorý pôsobí v parlamente vážne. Tentokrát však večierok ukázal, že ak stredoprava koalícia sa vie poriadne zabaviť. Hlavným aktérom večierku bol Mikuláš. Keď odovzdal posledný darček dal si dole čapicu a bradu. Z veľkým prekvapením išlo o súčasného lídra strany Smer-SD a trojnásobneho premiéra Roberta Fica. Ovácie na večierku si získal okamžite. Bolo to pre nich razantne prekvapenie. Hra o voličov? Aj toto video poukazuje, že Robert Fico ešte stále vie zaujať.

Prilepšiť aj pokaziť

Práve Fico si týmto vtipom môže získať voličskú základňu, ktorú strana postupne stráca kauzami, ktoré mali práve lídri Smeru. Stále však netreba zabúdať, že Smer je stále najsilnejšou stranou na Slovensku. Samotný Fico po voľbách vyhlásil, že sa bude snažiť voľby jednoznačne zvíťaziť. Práve aj takýmto novým tipom virálneho marketingu môže strana skutočne zabojovať o novú voličskú základňu.

Problémy, ktoré netrápia koalíciu 

Na druhej strane to môže taktiež poškodiť stredopravej koalícii, ktorá si robí mikulášske večierky zatiaľ čo mnohý obyvatelia pracujú za minimálnu mzdu dlhé hodiny za pásom. Odchádzajú do zahraničia a opúšťajú rodiny. Krutá realita, ktorá nastala sa absolútne nerieši. Na druhej strane sa stredoprava koalícia teší najnižšej nezamestnanosti. Otázkou by bolo aká by bola skutočná nezamestnanosť ak by sa ľudia vrátili späť na Slovensko. Školstvo a zdravotníctvo je kapitolou samou k sebe. Smrť novinára a jeho priateľky akoby vydesila a ukázala Smeru, že to jednoducho tak nejde. Arogantný Smer-SD sa akoby prebudil. Videa na sociálnych sieťach a ficova aktivita na diskusiách je typickým príkladom. Preferencie padajú a to vďaka politickej garnitúre, ktorá je už dávno obyvateľmi prečítaná. Fico to však stále vie.

Voľby sú ešte daleko 

Do volieb je však dlhý čas, ktorý môže strana Smer obrátiť v prospech seba. Netreba zabúdať na pravicové strany, ktoré sa postupne stávajú mediálnym trendom. Sulík je v novinách dlhodobo označovaný ako nový líder. Pravica má veľkú šancu zabojovať o vybudovanie pravicovej koalície. To či sa nakoniec „pravicový zlepenec“ vytvorí uvidíme po voľbách 2020. Určite to bude silný a ostrý boj ľavice vs pravice.

zdroj: https://www.facebook.com/martin.glvac.12/videos_by.,

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *