">Neuveríte! Matovič zakladá hnutie pre obyčajných kresťanov | PICUS Capital
Image default
Neuveríte! Matovič zakladá hnutie pre obyčajných kresťanov
Neuveríte! Matovič zakladá hnutie pre obyčajných kresťanov
Neuveríte! Matovič zakladá hnutie pre obyčajných kresťanov
 
 
 
 

Parlamentné voľby sú čoskoro za dverami. Slováci majú tentokrát na výber opäť s nových politických strán,ktoré v súčasnosti udávajú politický smer a strane SMER-SD chceju dať jasnú stopku. Jednou s takýchto politických strán je Progresívne Slovensko, ktoré v súčasnosti patrí medzi veľmi úspešnú stranu. Ich kandidátka vyhrala prezidentské voľby a v Europarlamente jednoznačne zvíťazili a porazili vládnu stranu Smer. Tak či onak takéto strany jasne uberajú percentá starším pravicovým stranám. Ide napríklad o SaS či Oyčajných ľudí.

Neuveríte! Matovič zakladá hnutie pre obyčajných kresťanov

Práve prvá spomínaná strana si držala silnú líderskú poziciu. Dnes je SaS odsunutá Progresívnym Slovenskom,ĽSNS a na krk jej podľa preferencii dýcha aj nova Kisková strana. V preferenciách zle dopadol aj Igor Matovič a jeho obyčajný ľudia. Strana prestala udávať smer popularity. Koniec koncov ich voličov môže prilákať viac trendovejšie Progresívne Slovensko alebo strana Kisku. Matovič to pochopil a tak potrebuje opäť maximálne zviditeľnenie pre jeho stranu, ktorá sa v súčasnosti trápi. Matovič vytvoril novú platformu s názvom Odvážne. Základnou myšlienkou je spájať kresťanských voličov. Matovičov project ste tak isto mohli vidieť na bilboardoch.

“Cieľom nie je brať voličov KDH a ani iných kresťanských strán. Práve naopak, chcem vytvoriť priestor pre ľudí, ktorí tieto strany voliť nedokážu,”

 
 

“Kresťanské strany si za 30 rokov, bohužiaľ, vytvorili imidž, že by najradšej len zakazovali a prikazovali. Ale na skutočný život obyčajného človeka kašľali, a preto dramatická väčšina kresťanov ich voliť ani nedokáže. Urobíme preto veľké gesto, o ktorom však všetko podstatné povieme až na našej tlačovke v pondelok dopoludnia,” doplnil Matovič

Matovič tak osobne hovorí, že brať voličov KDH nechce. Na druhej strane ak mu voliči zdrhnú k Progresívcom a Kiskovi neostáva mu nič iné ako rozlúčiť sa s politickou karierou. Obyčajný kresťaňia však môžu byť dobrým štartovným bodom pre Matovičovcov.

zdroj: https://www.aktuality.sk/clanok/698789/matovic-zaklada-hnutie-pre-obycajnych-krestanov/

Súvisiace články

Poliačik šokuje- Niektorí poslanci netušili, že budú zarabať tak málo

Andrej

Koniec lásky Čaputovej s Konečným?

Andrej

Ráž: Nemám rád Američanov…video vo vnútri

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..