pondelok, 29 novembra, 2021

NEUVERÍTE! Na toto liberáli rozhodne zabudli! Toto je TAJNÁ ZBRAŇ SMERU-SD v budúcnosti?

Posledné články

Neuveríte! Na toto LIBERÁLI rozhodne zabudli! Toto je TAJNÁ ZBRAŇ SMERU-SD v budúcnosti?

Po odchode „Pelleho 11“ začali média tvrdiť, že bývalej najsilnejšej politickej strane odzvonilo. Smeru odišli popredné mená, ktoré získali v parlamentných voľbách obrovské množstvo hlasov. Netreba zabudnúť ani na obrovský potenciál Petra Pellegriniho, ktorý môže byť v budúcnosti mostom medzi ľavicou a pravicou.

Na druhej strane média zabúdajú na mladé tváre MSD. Je to napríklad Igor Melichér či Erik Kaliňak. Práve táto dvojica môže predstavovať zmenu.

Zdroj: Facebook/Fico

K problematike sa vyjadril aj opozičny poslanec Blaha, ktorý v mládeži vidí veľkú perspektívu.

Rád by som sa poďakoval mladým ľavičiarom z MSD, že dnes svojou tlačovkou vyjadrili podporu Robertovi Ficovi a Smeru – ako som povedal aj pre Markízu, oni sú budúcnosť Smeru a budem robiť všetko preto, aby som ich podporil.

Parádne to vyjadrilo dievča, ktorej sa Markíza opýtala, prečo stojí za Ficom a nejde s Pellegrinim – a ona jednou holou vetou vyjadrila všetko: „Pretože Fico je ľavičiar“. Šach, mat.

Zdroj: SITA/Branislav Bibel

ĎAKUJEM MLADÝM SOCIÁLNYM DEMOKRATOM ZA DNEŠNÚ TLAČOVKU

Roky spolupracujem s MSD a vždy som silno podporoval aj projekt Akadémie českej a slovenskej sociálnej demokracie, kde som mladým ľavičiarom chodieval prednášať.

Raz sa tam dokonca objavil aj redaktor Markízy Michal Kovačič – moc sa naňho zjavne nenalepilo, ostal neuveriteľne tendenčný 🙂

SPOMÍNATE, AKO SME SPOLU V KAMPANI NAPÁLILI MILIONÁRA MATOVIČA?

Počas kampane som veľa spolupracoval s Igorom Melicherom a Erikom Kaliňákom, ktorí dnes viedli tlačovku MSD a vyjadrovali sa aj pre televízie. Mám z nich radosť.

Spomeňte si na naše spoločné video zo no-go zóny vo švédskom Malmo alebo ako sme ukázali, že Matovič to hrá na obyčajnúšika, ale pritom vlastní pol Trnavy.

MLADÍ ĽUDIA MAJÚ NEOLIBERALIZMU PLNÉ ZUBY

Môžem potvrdiť, že Igor aj Erik sú šikovní a vzdelaní ľavičiari, s oboma som mal množstvo nielen politických, ale aj filozofických diskusií a vždy ma milo prekvapilo, že pre nich socializmus nie je len póza, ale presvedčenie.

Navyše, veľmi dobre sa im darí aj na sociálnych sieťach a venujú sa moderným ľavicovým témam. Verím, že môžu byť budúcnosťou Smeru.

V KAMPANI SOM STRETOL NEUVERITEĽNÉ MNOŽSTVO ŠIKOVNÝCH ĽUDÍ

Takých ako oni, je po celom Slovensku veľa – počas kampane som prešiel všetky kraje a stretol množstvo presvedčených mladých ľavičiarov, ktorí na rozdiel od svojich rovesníkov nevynikajú len ambíciami, ale aj vzdelaním a morálkou.

Za všetkých spomeniem chalanov z Davu Dva z východu, ktorí roky intelektuálne rozvíjajú ľavicové hodnoty.

NIE, V MARKÍZE ICH NEPOZNAJÚ – A TO JE DOBRE

Redaktorka Markízy sa ma pýtala, kto sú tieto nové tváre Smeru a či sú to známe osobnosti. A ja jej hovorím, že v Smotánke nevystupujú, takže pre Markízu asi známi nebudú, ale to nie je kritérium.

Dôležité je, že sú čistí, vzdelaní a majú chuť pomáhať pracujúcim ľuďom a svojim komunitám, čo ako MSD robia už roky. Toto je to najdôležitejšie.

DRŽÍM PALCE, COMPANEROS!

Nepotrebujeme v strane celebritky zo Smotánky – radi ich prenecháme konkurencii. Chceme skutočné osobnosti, nie celebritky.

Držím vám palce, baby a chalani z MSD. Aj vďaka vám sa Smer môže posunúť doľava. Aj vďaka vám sa o budúcnosť ľavice neobávam.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články