utorok, 18 januára, 2022

HORKÉ PREKVAPENIE. Neuveríte toto vadí Blahovi. „… lebo sa bojí, že na neho minister Mikulec pošle vodné delo?“

Posledné články

Vláda obmedzila reštaurácie, kultúrnu obec, ale aj ďalšie sektory nášho života. No už zajtra po proteste sa to môže zmeniť. Vyzerá to tak, že vláda sa bojí ulice a došlo už k otvoreniu kín a bazénov.

Milan Krajniak (Sme rodina) sa dnes na sociálnej sieti pochváli s fotkou Pandemickej komisie. V miestnosti na stole bolo občerstvenie. Ak dobre vieme, tak je to proti nariadeniam vlády. Takže vláda nemusí dodržiavať vlastné nariadenia. Len občania musia poslušne poslúchať.

 

Ak mi niečo fakt vadí, tak je to dvojaký meter

Ľuboš Blaha píše:

1. Pozrite sa, ako to vyzeralo na rokovaní Pandemickej komisie spred troch dní. Fotkou sa pochválil minister Krajniak.

2. Na stoloch chlebíčky, ako by sa nechumelilo. Terorizujú kvôli Covidu celý národ, zatvárajú reštaurácie, vyhukujú po nás, že vnútri za žiadnych okolností nesmieme dávať dole rúška a teda ani jesť – a ajhľa, sami sa napchávajú v uzavretej miestnosti.

 

3. Sú od seba asi 30 centimetrov – len sa na nich pozrite. To mi chce akože niekto povedať, že keď si hlavný hygienik Mikas strčí do svojich ústočiek voňavý šunkový chlebíček, tak to urobí cez rúško? Alebo si dá rúško dole a ohrozí tým vedľa sediaceho ministra Krajniaka?

4. Ako to teda je? V reštauráciách sa Covid pri jedení prenáša, ale na Pandemickej komisii sa Covid nevyskytuje, lebo sa bojí, že na neho minister Mikulec pošle vodné delo?

5. Tak čo, pán minister vnútra, chutil vám chlebíček? Pošlete vodné delo aj na seba za porušenie predpisov? Alebo vám dá Mikas zase všetkým výnimku?

6. Vysmievajú sa ľuďom v priamom prenose. Likvidujú reštaurácie, ponižujú ľudí, nútia ich mrznúť na terasách a nosiť si lepeňáky. Všade naokolo rozprávajú, ako treba ísť príkladom.

7. Ale keď ide o nich samých, tak porušujú všetko, čo sa dá – ešte aj z karantény Matoviča a Naďa Mikas pustil na výnimku. Arogantne a papalášsky.

8. Tak čo, ctený pán hlavný hygienik Mikas – chutilo? A budete už konečne aplikovať tie vaše vyhlášky aj na seba samého, na Matoviča a na ministrov?

9. Alebo tu budete ďalej uplatňovať dvojaký kilometrisko a trápiť celý národ?

10. My chceme len – spravodlivosť!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články