Slovensko

Neverili mi, že som Harabin. Tu vidíte, čo sú to za plechovice!

Neverili mi, že som Harabin. Tu vidíte, čo sú to za plechovice! Štefan Harabin sa dnes v Nitre rozhodol navštíviť väznicu, kde...

Napísal Daniel · >
Neverili mi, že som Harabin. Tu vidíte čo sú to za plechovice!
Neverili mi, že som Harabin. Tu vidíte, čo sú to za plechovice!
Štefan Harabin sa dnes v Nitre rozhodol navštíviť väznicu, kde sú umiestnení novinári Martin Daňo a Rudolf Vasky z redakcie Ginn Press. Títo novinári sú vo väzbe od 13.12 za prečin výtržníctva. Ako prvý na Slovensku a Európe sú za tento čin väzobne stíhaný. Ide o jasné politické uveznenie, aby si vláda mohla potichu robiť to, čo im vyhovuje.
Štefan Harabin už dlhšie pred svojou stranou Vlasť, ale aj pred začatím kandidatúry na post hlavy štátu komunikoval s týmito novinármi. Poskytoval im svoje názory na dané právne problematiky, ktoré sa diali a dejú v tomto štáte.
Harabin sa zastal Daňa a Vaskyho za to, že sú za mrežami z politických dôvodov, ale aj Tibora Eliota Rostasa a Milana Mazureka.

 

Neverili mi, že som Harabin. Tu vidíte, čo sú to za plechovice!

Keď sa Štefan Harabin dožadoval prístupu k Martinovi Daňovi a Rudolfovi Vaskymu tak nastal problém. Nevôľa zo strany väznice bola vysoká. Stražníci mu neverili, že ide o jeho osobu. Neverili Harabinovi, že je Harabin. Toto je absurdné. A viac než len smiešne v akom systému fungujú naše väznice a, čo všetko si dovolia tí „kompetentný“.
Dokonca bol Harabin ochotný dať svoju vlastnú krv na kontrolu svojej totožnosti. No aj tak ho nechceli pustiť. Kompetetný proste nechceli Štefana Harabina vo väznici.
Keď sa Harabin dožadoval dokaldu od šéfa väznice, tak ani to sa nestalo. Teda kompetentný nechceli niesť zodpovednosť. Proste to je hanba.
Celé vyjadrenie Štefana Harabina si môžete pozrieť nižšie vo videu.

 

Štafan Harabin:

„Väznica robila všetko, preto aby som sa k nemu nedostal“

Boj proti obmedzovaniu slobody slova nesmieme vzdať! Návšteva R. Vaského vo väzbe.

VASKY A DAŇO V TOM NESMÚ OSTAŤ SAMI!Boj proti obmedzovaniu slobody slova nesmieme vzdať! Návšteva R. Vaského vo väzbe.

Geplaatst door Štefan Harabin op Woensdag 8 januari 2020

 

 
 

Zdroj: facebook,com/harabinstefan/videos/2629733177117115/
Foto:

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *