piatok, 21 januára, 2022

Nevydržal byť TICHO! „Neverili by ste, čo táto, že vraj spolupracovníčka a manželka agenta britských tajných služieb MI-6, jej vývalého manžela Toma Nicholsona urobila!“

Posledné články

Nevydržal byť TICHO! „Neverili by ste, čo táto, že vraj spolupracovníčka a manželka agenta britských tajných služieb MI-6, jej vývalého manžela Toma Nicholsona urobila!“

Bývalý poslanec Peter Marček sa vyjadril k maturite europoslankyni Lucii Ďuriš Nicholsonovej

Vyjadrenie exposlanca NR SR P.Marčeka k maturite europoslankyni L.Nicholsonovej.

Tak teraz už mám toho naozaj dosť, ak tu TASR preverovala a vydala vyhlásenie, že ĽNicholsonová má maturitu a že to po rozhovore s riaditeľkou gymnázia ktorá potvrdila, že v roku 2005 poslankyňa Nicholsonová maturovala, ale pod dievčenským priezviskom, tak potom sa pýtam, prečo mi to maturitné vysvedčenie vtedy neukázala p.riaditeľka na jeseň 2018, veď už vtedy bola p.Nicholsonová verejne známa osoba, žeby si práve ju nezapamätala?

Keď som navštívil toto gymnázium osobne a pýtal som si ho (mat.vysv.) od nej, keďže mi povedala, že mi ho nemôže ukázať, tak som ju poprosil aspoň o zoznam maturantov z toho roku, (1995), prípadne tablo triedy, v ktorej Lucia maturovala, aby som ju vedel identifikovať aspoň na fotke z tabla! Je zaujímavé, že na fotke z protestu v Ottave ju ľudia vedeli identifikovať, tak si myslím že na table by to taktiež nebol problém!

No a ešte by som dodal, kedže som na gymnázium Metodova nepochodil, obraltil som sa na mojom statuse na FB, na ľudí, spolužiakov, ktorí túto, podľa mňa, preto že ma nepresvedčila o opaku, plagiátorku maturitného vysvedčenia, aby sa prihlásili na mojom statuse, alebo Messingeri, alebo ma vyhľadali v NR SR a potvrdili mi, že s nimi táto osoba maturovala!!!

Samezrejme sa tak nestalo a preto som sa rozhodol dať L.Nicholson ešte jednu šancu! Vyzval som priamo ju, aby sama priniesla do kancelalrie NR SR do rúk p.riaditeľa D.Guspana tento dôležitý dokument, dal som jej čas 1 mesiac, aby sa preukázala týmto vysvedčením, keďže vykonávala rôzne vysoké funkcie,ako napr. štaĺnu tajomníčku na ministerstve život.prostredia, alebo podpredsed. NR SR, veď to bolo najmä v jej záujme, aby mala kľud, ak skutočne to gymnázium ukončila.

Ale neverili by ste, čo táto, že vraj spolupracovníčka a manželka agenta britských tajných služieb MI-6, jej vývalého manžela Toma Nicholsona urobila….!?!
Tesne pred vypršaním mesačného termínu natočila krátke vídeo, kde v jednej ruke držala mobil a vdruhej na vzdialenosť metra a pol ho na pár sekúnd ukázala, akože to maturitné vysvedčenie, čo sa nedalo takýmto spôsobom vôbec identifikovať!!!

Zdroj: SME

A môj záver? Keby vtedy priniesla kópiu maturitného vysvedčenia, ako prefotenú fotokópiu, potvrdenú u notára, tak by už neboli žiadne pochybnosti a mohla by pokojne spávať!

Ale čo je ešte viac zaujímavé, že zrazu sa jej maturitné vysvedčenie, aj so svedectvom p.ruaditeľky a za výdatnej mediálnej podpory TASR, Denníka N, Nového Času, Plus 1deň, Topky a ďaľších denníkov, dokonca aj denníka Pravda, čo na šokovalo, svedectvo o pravosti mat.vysved. Ľ.Nicholsonovej objavilo!

PHOTO: © European Union-EP.

A viete čo bolo nepochopiteľné, že maturitné skúšky dosiahla s “vyznamenaním”!!!

No a úplne na záver, veríte týmto skorumpovaným médiam, z ktorých sa ma nikto neopýtal na pravdu, ani jeden redaktor, nebol zvedavý na moju verziu, ako to v skutočnosti bolo!?! Iba skontatovali, ale skonštatovali, že to bol veľký “HOAX”! Takže slovenské maestreamové médiá, iba vy píšete hoaxy a šírite často nepravdu!

Ešte že sú aj tzv. alternatívne média, ktoré tu pravdu aj skutočne napíšu a šíria!!! A vy, ctení čitatelia, občania a občianky SR, máte jedno z posledných obč. a ústavných práv, ktoré nám ešte zostalo, a to je právo na vlastný názor…..!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články