štvrtok, 27 januára, 2022

Nevydržal to: „Matovič je HOVADO! Naozaj len ťažko uveriť, čo najnovšie vymyslel“

Posledné články

Nevydržal to: „Matovič je HOVADO! Naozaj len ťažko uveriť, čo najnovšie vymyslel“

„Ako viete, trvám na tom, že vo verejných diskusiách sa nemajú používať vulgarizmy a budem sa toho aj naďalej držať, toto je na dlhú dobu jediná výnimka. Ale naozaj mi nenapadne iné slovo.

Zdroj: sita

Pamätáte si na Fond pomoci pre ľudí najťažšie postihnutých krízou, ktorý na jar ohlasoval a po ktorom sa potom zľahla zem? Tak už ho spustili, samozrejme, dávno potom, ako to naozaj dávalo zmysel, ale hlavne v podobe, z ktorej sa doslova dvíha žalúdok.

Vyzývajú ľudí v ťažkej sociálnej situácii, aby na portáli zverejnili svoje životné príbehy a snažili sa tak vyzbierať čo najviac peňazí. Toľko, koľko im ľudia prispejú, im k tej sume potom dodá aj fond.

Je to inštitucionalizované žobráctvo, s hlavičkou Úradu vlády SR (!!!!!). Niečo, čo popiera všetky princípy sociálnej politiky, v ktorej ide práve o to, aby ľudia žobrať nemuseli. Aby si zachovali dôstojnosť, vrátane súkromia. Aj, aby sa s nimi zaobchádzalo primerane ich situácii a potrebám a nie podľa toho, koľko emócií vzbudia.

Toto je už na diagnózu psychickej poruchy nielen u premiéra, ale kolektívne u ľudí, ktorí sa okolo neho združujú. Ťažko uveriť, že toto zažívame v 21. storočí, v strede Európy“ vyjadril sa na socialnej sieti bývalý minister školstva Juraj Draxler, ktorý je čoraz viac aktívny na socialnej sieti Facebook kde komentuje súčasnú vládu Igora Matoviča

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články