sobota, 22 januára, 2022

Nicholsonova vyzvala ľudí, aby sa pomodlili za Tarabu! Potom schytala nakladačku…

Posledné články

Nicholsonova vyzvala ľudí, aby sa pomodlili za Tarabu! Potom schytala nakladačku…

Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič (Nicholsonová), Foto – Facebook Tomáša Tarabu

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová okomentovala status poslanca NRSR Tomáša Tarabu, ktorý rozpútal mediálne šialenstvo. Podľa poslankyne by sme sa mali pomodliť za takých ako je poslanec Taraba. Tarabovi tak venovala status

NA HRUBÉ VRECE, HRUBÁ ZÁPLATA.

Doposiaľ som ani netušila, že existuje nejaký poslanec Taraba. Bude to jeden z tých mužíkov, ktorí sú takí priemerní, že Taraba môže byť prakticky hocikto, 9 z 10-tich náhodne vybratých mužov z ulice.

Čím to je, že pekné ženy najviac urážajú tí najmenej šarmantní úbožiaci?
Podľa mňa strašnými komplexami, ktorými tarabovia trpia. Aj by chceli mať pri sebe peknú a inteligentnú ženu, aj sa im nie a nie zadariť. Podľa niekoľkých odborníkov sa takíto tarabovia niekedy z frustrácie nad vlastným zlyhaním alfa samca utiekajú aj k rovnakému pohlaviu. Skúšajú. Navonok však vystupujú ako homofóbni odporcovia LGBT, ktorí chcú rozhodovať o ženských materniciach. Často sa pridávajú k hnutiam so silným khaki lídrom, ktoré sa napríklad stretávajú vo vani a hajlujú.

Predtým, ako dnes pôjdeme spať, pomodlime sa krátku modlitbu za každého tarabu, ktorého poznáme. Keď bude Taraba šťastný, už nebude urážať mladé a krásne ženy

P.s. Pôvodne som použila slovo “švábov”, ale vraj je to dehumanizácia tarabov. Tak som to vymenila za “mužíkov”.

Pod komentármi si našla poriadne prekvapenie a poslanec jej „venoval“ poriadnu nakladačku.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články