pondelok, 6 decembra, 2021

Nicholsonovú prekvapila správa z ministerstva! Europoslankyňa si prosí vysvetlenie!

Posledné články

Nicholsonovú prekvapila správa z ministerstva! Europoslankyňa si prosí vysvetlenie!

V súvislosti s rozšírením koronavírusu ste tento víkend dostali SMS, ktorá informuje o tom, že pre koronavírus by sme nemali chodit osobne k lekárovi, ak to nie je nutné. Naopak by sme mali využiť možnosti e-receptu. Následne si liek vyzdvihnúť v ktorejkoľvek lekárni.

Europoslankyňa Nicholsonová však význam SMS nepochopila.

Nicholsonovú prekvapila správa z ministerstva! Europoslankyňa si prosí vysvetlenie!

„Prišla mi sms od MZ SR.
Dolezite! Pre koronavirus nechodte k lekarovi osobne,ak to nie je nutne.Vyuzite predpisovanie liekov cez e-recept, liek si vyzdvihnete v ktorejkolvek lekarni.
K lekárovi nie, do lekárne áno? Má na to niekto logické vysvetlenie?“ Vyjadrila svoje nepochopenie Nicholsonová.

Následne sa však v statuse Europoslankyni objavili komentáre, ktoré s Nicholsonovou nesuhlasili.

„V lekárni vyzdvihnúť cez okienko za pár sekúnd. U doktora kde je 30 ľudí je to na pol dňa a chytíte popritom ešte aj kadečo iné“ vyjadrila sa jedna s komentujúcich.

Nicholsonová následne odporovala a myslí si niečo iné
pri všetkej úcte….ešte sa mi nestalo, že v čase kulminácie normálnej chrípkovej epidémie by som v lekárni stála pár sekúnd….vám áno?

Podľa mnohých diskutujúcich však „čakačky“ v malom meste nehrozia. Nicholsonová však opat nesúhlasila a vyjadrila sa, že také niečo sa jej nestalo.

Ministerstvo zdravotníctva sa počas tohto víkendu snaží všetkým Slovákom, a aj tým v zahraničí, rozoslať stručné inštrukcie ako postupovať pri šírení koronavírusu, ktorý sa už potvrdil aj na našom území. Ministerstvo v ňom odporúča využívať e-recepty namiesto čakania u lekára. Tiež pripomínajú infolinku 0800 221 234

Nicholsonová bola prekvapená zo

Zdroj: TASR/Roman Hanc

Zdroj: https://www.facebook.com/lucia.nicholsonova?ref=br_rs

https://www.topky.sk/cl/10/1867209/Nicholsonova-bola-prekvapena-zo-spravy-z-ministerstva–Europoslankyna-si-prosila-vysvetlenie

Zdroj foto: Zdroj: TASR, https://domov.sme.sk/c/22102354/nicholsonova-nevidi-dovod-na-vymenu-sulika-sas-sloboda-a-solidarita.html

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články