Slovensko, Svet

Niečo strašné! Uhrík po prvom dni v Bruseli. CHAOS!

Uhrík po prvom dni v Bruseli nebol vôbec nadšený o tom ako to vyzerá v europarlamente. Opísal situáciu ako chaos.  Do europarlamentu...

Napísal Daniel · >
Uhrík po prvom dni v Bruseli

Uhrík po prvom dni v Bruseli nebol vôbec nadšený o tom ako to vyzerá v europarlamente. Opísal situáciu ako chaos.  Do europarlamentu sa konečne prebojoval zdravý rozum. A tým myslím, že aj zo Slovenska sme tak konečne poslali zástupcov, ktorí budú mať ochotu a voľbu bojovať za Slovenský národ a nie sa len podriaďovať ako tomu bolo posledné roky. Naší bývalí europoslanci súhlasili si migráciou, marakékéšskou deklaráciou či inými proti Slovenskými návrhmi. No konečne máme v Europarlamente dve silné hlasy za stranu ĽSNS a tým je Milan Uhrík a Miroslav Radačovský.

 

Uhrík po prvom dni v Bruseli

Podľa slov novozvoleného europoslanca Milana Uhríka sa dá atmosféra opísať ako “chaos”.
Milan Uhrík:

“Dnes sa v Štrasburgu konala ustanovujúca schôdza nového Európskeho parlamentu. Po skúsenostiach zo Slovenska som čakal všeličo, ale toto bola už silná káva. Chvíľami nebolo rozoznať, či je človek na futbale alebo na nejakom mládežníckom koncerte,”

Uhrík taktiež pripomenul, že sa v Štrasburgu konali protesty katalánskym europoslancom, ktorým Španieli neumožnili nastúpiť ale aj problémy agresívnych anglických eurofanatikov, ktorí útočili na všetky strany. Útoky smerovali najme na národné hnutia a členov z U.K za Brexit, ktorí sa odmietli postaviť čelom k európskej hymne.

Europoslanci sa pri hymne EÚ otočili chrbtom
Europoslanci sa pri hymne EÚ otočili chrbtom

Svoj názor na Európske inštitúcie ale aj na neobjektívne média vyjadril aj druhý europoslanec za stranu ĽSNS pán

 
 

NEOBJEKTIVITA MEDIÁLNYCH INFORMÁCIÍPovažujem, Slováci a Slovenky, s plnou vážnosťou a úctou k Vám, informovať Vás o…

Gepostet von JUDr. Miroslav Radačovský, poslanec Európskeho parlamentu am Samstag, 22. Juni 2019

Radačovský:

“Je mi ľúto, že musím použiť pejoratívny výraz, ale je to absolútna lož. Strávil som počiatočné tri dni v Bruseli v dňoch 19.-21. júna. Pri absolvovaní vstupných procedúr v súvislosti s vybavovaním množstva formalít, potrebných pre moju budúcu činnosť poslanca EP, bolo správanie k mojej osobe absolútne korektné, úctivé, slušné a dôstojné,”.

“Musím konštatovať, že aj napriek tomu, že Európsky parlament a príslušné inštitúcie EÚ tvoria značný kolos, je aj pre priemerného človeka jednoduché pochopiť po technickej stránke postup fungovania týchto inštitúcií a rýchlo sa v ňom zorientovať. Je absolútne logické, že žiaden zo zvolených poslancov nemôže začať s výkonom svojho mandátu (resp. nemal by) bez znalosti aspoň základných hmotno-právnych a procesno-právnych noriem, týkajúcich sa postavenia a činnosti jednotlivých inštitúcií EÚ a predovšetkým EP.

Uvádzam to preto, že mnohí tzv. hodnotitelia činnosti EP uvádzajú svoje „názory“ o činnosti alebo budúcej možnej činnosti europoslanca bez akejkoľvek znalosti čo i len základného dokumentu, akým je Rokovací poriadok EÚ. Ide síce o niekoľkostostranový dokument, ale bez jeho znalosti (najlepšie je si ho preštudovať v anglickom jazyku) nemôže nikto rozprávať o možnom pôsobení alebo nepôsobení toho-ktorého poslanca v možných politických skupinách (frakciách), výboroch, delegáciách, podskupinách a podobne.”

 

Teda je vidieť ako naše neobjektívna mediálna mafia manipuluje s verejnou mienkou a pritom sa hrá na tých slušných. Hlavne po smrť Kuciaka a Kušňírovej si novinári o sebe myslia ako keby boli celebrity. Ako keby ich názor na nejakú udalosť niekoho zaujímal. Novinári by v prvom rade mali informovať a opisovať danú udalosť vecne a pravdivo bez svojich osobných sto riadkových monológov, ktoré nie sú zväčša opreté o dôkazy.

 

Radačovský:

“Bol som dokonca pozvaný aj na neformálny obed a iné neformálne stretnutia a môžem konštatovať, že relevantné osobnosti ctia si každého demokraticky zvoleného europoslanca z akéhokoľvek členského štátu. Nepocítil som a nepostrehol som ani len minimálny náznak akejkoľvek averzie, dehonestovania tak, ako je to cítiť na domácej scéne.”

“Bol som milo prekvapený, že relevantné osobnosti vedia, kto som, aké sú moje názory, aké témy v prospech môjho národa hodlám otvoriť a podobne. Považujem tiež za potrebné uviesť a oboznámiť Vás s tým, že vycítil som, že na mojej osobe im imponuje to, že som nezávislý kandidát, že som v politike nebol, že som pôsobil ako dlhoročný sudca na území Slovenskej republiky a predovšetkým som vycítil, že im imponuje to, že získal som Vašu dôveru v počte niekoľko desiatok tisíc hlasov.”

Radačovský dodal: “Len národ mojej vlasti, ktorý mi dal dôveru, môže hodnotiť budúci výkon môjho poslaneckého mandátu. Názory, ktoré mňa a tým aj Vás, mojich voličov, dehonestujú, nálepkujú a urážajú, sú pre mňa len vecou, nič len nepodstatnou vecou, a s takýmito názormi sa vôbec ani len zaoberať nebudem a vôbec na nich reagovať nechcem a nehodlám.”

 

Ale ako informovali naši objektívny politológovia? Čítajte v tomto článku: Politológ Mesežnikov urazil Radačovského a Uhríka
O tom ako sa právajú európsky poslanci niet čo dodať. Keď sa ešte horšie správajú vo svojom štáte. Príkladom môže byť aj Veľká Británia kde sa poslanci správajú dosť nevkusne. Veď posúďte sami vo videu nižšie.

 


Zdroj:

Guardian: Britský minister zahraničných vecí nevylúčil sankcie voči Číne kvôli situácii v Hongkongu


Uhrík po prvom dni v Bruseli a ĽSNS

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *