Image default
Slovensko

Nikita Slovák: Nie všetci voliči Kotlebu sú fašisti, niektorí sú len menej inteligentní

 
 

Nikita Slovák: Nie všetci voliči Kotlebu sú fašisti, niektorí sú len menej inteligentní

Nie všetci voliči Kotlebu sú fašisti, niektorí sú len menej inteligentní
Nie všetci voliči Kotlebu sú fašisti, niektorí sú len menej inteligentní

Po smrti novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky sa Slovensko rozdelilo na dva tábory. Práve tieto dva tabory vytvorili liberáli, ktorý sa v súčasnosti tešia s historicky prvej prezidentky Slovenskej republiky, ktorá taktiež reprezentuje tú slušnejšiu časť obyvateľstva. Slovensko sa prebudilo s letargie a dnes Slováci túžia po určitej zmene. Zmenou majú byť práve liberáli. Progresívne Slovensko, Spolu či Kiska chcejú tentokrát zmeniť Slovensko k lepšiemu.

 
 

Čo znamená zmena u liberálov to momentálne nikto nevie. Slovensko je tak na križovatke liberálneho trendu a národných síl. Ako sa nakoniec Slováci rozhodnú uvidíme už v najbližších parlamentných voľbách. Netreba však zabudnúť, že spájanie skutočne pomohlo. Typickým príkladom je Čaputová v prezidentských voľbách. Dnes poznáme Slušné Slovensko, ktoré diktuje slušnosť.

Truban, Kiska, Beblavý či Poliačik sú len hrsťou Slušných Slovákov, ktorý priahnu po moci tak ako inokedy predtým. K ním sa pripájajú aj mediálne známe tváre, ktoré doteraz o obyčajných problémoch ľudí asi nevedeli. Kramár, Stanke, Kemka či Slovák sú dnes novými liberálnymi politológmi, ktorý diktujú čo je správne alebo nieje.

Na druhej strane sú odlišné názory často brané ako za náznaky fašizmu, rasizmu či hoaxu. Netreba však zabúdať, že aj v showbiznise sú osobnosti, ktoré rozmýšľaju kriticky. Adela Vinczeová či Roman Luknár sú tipickým príkladom reálnych kritických názorov.

Jedným s takýchto liberálných Slušných Slovákov je režisér Nikita Slovák, ktorý dal prednedávnom šokujúci status.

Nikita Slovák: Nie všetci voliči Kotlebu sú fašisti, niektorí sú len menej inteligentní
   

“1.Soros je podľa mňa jeden z najväčších filantropov šíriteľov demokracie a podporovateľov občianskej spoločnosti v Európe. Samozrejme sa, ako burzový hráč a špekulant s menami nedostal vždy k peniazom najčistejším spôsobom, ale snaží sa to svetu vrátiť Za jeho peniaze vyštudoval aj krpatý diktátor Urban.

Vážim si a vždy si budem vážiť Pavla. Na rozdiel od niktošov a sprostého planktónu, čo o ňom s dešpektom roznáša klebety, on urobil veľké veci pre svet, vtedy, keď sa oni plazili po zemi pred komunistami.

Som liberál a vždy budem. Milujem slobodu, necítim sa slobodný tam, kde sú iní ľudia neslobodni. Vždy sa o spoločenský pokrok ľudstva zaslúžili liberáli. Nedám sa zviklat bláznivým farárikom ani slovenskými politikmi 19 storočia.

4.Som pyšný na Eset, keď sa také niečo podarí iným slovenským firmám, z duše im to budem priať. Sú tŕňom v oku, lebo nie sú závislí na slovenskej štátnej korupcii.

Nie všetci voliči kotlebu sú fašisti, niektorí sú len menej inteligentní. Nechcem, aby ma niekto s nimi spájal, sú obyvatelia iného vesmíru ako ja. V každej krajine sa nájdu ľudia s nižším IQ, treba len volebnou účasťou zabrániť tomu, aby oni viedli krajinu. Je to revolúcia ucnovkarov. Teraz to myslím pejoratívne, zaráža ma na nich ich neúcta voči klasickému vzdelaniu, vede. Krajinu musia viesť vzdelaní, rozhľadený a scestovaní ľudia”

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2019/

 

Súvisiace články

SaS je proti migračnému paktu OSN

Andrej

ĽUBOŠ BLAHA: Zažalujem AKTUALITY za urážku na cti!

Daniel

Ako si žije Igor Matovič?

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..