pondelok, 6 decembra, 2021

Nočné prekvapenie pred Prezídiom PZ: Slováci na počesť Generála Lučanského vytvorili…

Posledné články

Nočné prekvapenie pred Prezídiom PZ: Slováci na počesť Generála Lučanského vytvorili…

Zdroj: Foto N – Vladimír Šimíček (Milan Lučanský , Mojekysuce.sk (sviečka)

Novodobý Jánošík?

Sviečky, spomienky, fotografie a citáty. Aj to nájdete pri prezidiu PZ v Bratislave. Lučanský spojil množstvo Slovákov a jeho smrť je naozaj čierným bodom histórie Slovenskej republiky.

Na počesť generála vytvorili Slováci krásne memento zo sviečok a na socialnej sieti Facebook sa objavil obraz na počesť Milana Lučanského.

Zdroj: Igor Jurečka/Facebook

Zdroj: Igor Jurečka/Facebook

Zdroj: Igor Jurečka/Facebook

Sviečky naďalej pribúdajú. Aj to je memento, že na Generála Lučanského Slováci nezabudli.

Zdroj: Iva Würschnerová

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. KRASNE , NOCNE PREKVPENIE PRE ZOM, P. LUCANSKEHO .NECH ODPOCIVA V POKOJI. A P. MIKULEC VY SI NEZASLUZIT ANI ABY SRE BOL POCHOVANY UVIDITE AKO OBIDETE . KED MU NEDOPRAJETE ANI POSLEDNU UCTU A ROZLUCKU COHO SA BOJITE ?PRAVDA VYNDE .APOTOM ROZMYSLAJTE .AK STE VERIACI MRTVYCH POCHOVAVAT . ESTE MATE CAS NAPRAVIT ABY BOLA POSLEDNA ROZLUCKA DOSTOJNA S UCTOU ZAMYSLITE SA . AK NIE NIE STE CLOVEK ALE HNOJ NENI STE HODEN NA TOMTO SVETE OSTAT ,ZHYNIETE AKO TEN NAJPODLEJSI CLOVEK.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články