Svet

Nová propaganda LGBTQ? Gender ideológia

Nová propaganda LGBTQ? Národne a následne konzervatívne Slovensko sa pomaly stáva liberálny štátom a to aj vďaka lobovaniu a propagande. Stále viac sú občania konfrontovaný...

Napísal Daniel · >
Nová propaganda LGBTQ

Nová propaganda LGBTQ? Národne a následne konzervatívne Slovensko sa pomaly stáva liberálny štátom a to aj vďaka lobovaniu a propagande. Stále viac sú občania konfrontovaný s propagandou gender ideológie. Teda ideológie rôznych neprirodzených pohlaví. Samozrejme nevyvraciam tým, že by gayovia, bisexuály alebo lezby boli neprirodzený. Dnes už vieme, že je to skutočne normálny evolučný jav.
Veď ak by nás tak boh nechcel, tak by nás tak nestvoril. Takmer každý homosexuál by vám povedal, že by sa radšej stal heterosexuálom ak by to šlo. No nejde to. Tak sa narodili.

 

Čo ale normálne nie je? LGBTQ?

Tento názov LGBTQ (LGBTI) znamená lezby, gayovia, bisexuály, transgendery a „kráľovné“. Áno dobre čítate kráľovné. Naša redakcia nemá nič proti voľbe gayom, lezbám a iných pohlaviam. Ako sa to dá nazvať pohlavie.  Je to osobne ich život, je to ich voľba. No problém nastáva už so spomínanou propagandou.
Neziskový sektor nelieva milióny do propagandy LGBTQ. Ide o sieť neziskových organizácií, ktoré dobrovoľne pracujú na tom aby podporili utláčaných v našej neliberálnej spoločnosti. No dobre vieme, že to už dnes tak nie je.
Nikto nikomu nediktuje, že nemôžu žiť dvaja chlapi alebo dve ženy v jeden domácnosti. No problémom je ich snaha o deti.

 

Deti ktoré vyrastajú v takýchto rodinách sú viac nezvýhodňované. Podľa psychológov im chýba buď mama alebo otec. Teda je nastavený zlý model výchovy. Čo pôsobí na vývoj jedinca už v mladom veku. No ja nie som psychológ aby som to súdil alebo nejako komentoval.
Čo rozhodne posúdiť viem je sociálny aspekt.
Deti vyrastajúce v takomto prostredí sú v škole šikanované. Sú to tie deti bez matky alebo bez otca. A ich spolužiaci im to rázne dávajú najavo.  Ja týmto článkom nechcem znižovať postavenie LGBTQ párov ale poukázať na to ako tieto deti môžu trpieť.

 
 

 

Propaganda LGBTQ?

Ak sa Slovensko stane liberálnejšie tak nám to vraj pomôže. Tvrdia falošný odborníci.
Dobre vieme, že Slovensku pomôže silná reforma a nie nové strany, ktoré si ešte viac naplnia vrecká. Ak sa Slovensko stane liberálnym štátom postihne nás to čo v šakndinávií?

Budeme deň čo deň zaplavovaný správami o skvelom živote homosexuálnych pároch. Budeme sa v spravach pozerať na homosexuálnych redaktorov, ktorý to budú dávať najavo?
Alebo budeme mať celé Slovensko olepené nechutnými bilbordmi?

 

Slovensko potrebuje ráznu zmenu. Liberalizmus rozhodne nie je cesta ku zmene.

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

One Reply to “Nová propaganda LGBTQ? Gender ideológia”

  1. Tento článok ma dostal, hlavne časť s tým, že „Q“ v LGBTQ znamená „kráľovné“. 😀 Autor by mal asi najskôr otvoriť anglický slovník, predtým než sa snaží písať o problematike, ktorej nerozumie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *