piatok, 28 januára, 2022

Novinári položili otázku Ficovi! To, čo nasledovalo nikto nečakal! „Vôbec nemám chuť dať sa zaočkovať a „pchať“ do seba chémiu, na ktorej zarábajú…

Posledné články

Novinári položili otázku Ficovi! To, čo nasledovalo nikto nečakal! „Vôbec nemám chuť dať sa zaočkovať a „pchať“ do seba chémiu, na ktorej zarábajú…

Slovenská republika momentálne objednala 3 milióny vakcín, ktoré však nevie, ako do budúcna o forme očkovania rozhodne odborná debata.

Či by sa dali zaočkovať politici zisťovala aj televízia Markíza. Zaočkovať by sa bez problému dala Lucia Duríš Nicholsonová a Vladimíra Marcinková. Nezaočkovať by sa dal Robert Fico.

Fico nemá chuť pchať do seba akúkoľvek chémiu, na ktorej zarábajú farmaceutické spoločnosti.

Foto: TASR

Vyjadrenie strany SMER-SD „Predseda strany SMER – sociálna demokracia Robert Fico vôbec nemá chuť dať sa zaočkovať a „pchať“ Do seba chémiu, na ktorej zarábajú len a len farmaceutické spoločnosti m, keďže za takmer každou pandémiou treba hľadať práve farmaceutické spoločnosti.“

Ako na otázku reagovali ďalší politici?

Lucia Ďuriš Nicholsonova

Dám sa určite zaočkovať a dám určite zaočkovať aj svoje deti. Rovnako sa k tomu stavia môj manžel a moja mama. Verejnosti by som odporučila, aby chránili svoje zdravie na základe vedeckých poznatkov a zvýšili podiel zaočkovanosti populácie, lebo len to nás ochráni pred pandémiou. Odporúčam im čerpať informácie z dôveryhodných zdrojov a nie z konšpirácií, ktoré šíria dezinformačné weby a pomätenci.

Boris Kollár odpovedal jednoznačne „ano“

Zaočkovať by sa dal aj premier Matovič. „Áno, ak bude k dispozícii bezpečná vakcína“

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. Nijako . On potrebuje inú vakcínu a tú žiaľ ešte nikto nevynašiel . VAKCÍNA PROTI BLBOSTI A TUPOSTI EŠTE NEEXISTUJE . Tú by potrebovala celá naša VLÁDA .

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články