utorok, 7 decembra, 2021

Novodobá TOTALITA? Štát odmietol vydať dieťaťu RODNÝ LIST! To, čo nasledovalo rodičia nečakali…

Posledné články

Novodobá TOTALITA? Štát odmietol vydať dieťaťu RODNÝ LIST! To, čo nasledovalo rodičia nečakali…

Zdroj: Istockphoto (ilustračné foto dieťa) – TASR – Martin Baumann (Naď, Matovič)

S touto šokujúcou správou prišiel poslanec NRSR Tomáš Taraba. Poslancovi sa narodilo piate dieťa. Štát mu však odmietol vydať rodný list, pretože on a ani jeho manželka nemala modrý certifikát o teste na Covid.

„Každá diktátorská vláda v dejinách rada trestá nielen dospelých, ale aj deti tých rodičov, čo sú režimu neprispôsobiví. Za komunizmu bolo bežné, že takéto deti nemohli ísť napríklad na vysokú školu študovať.

Nám sa pred mesiacom narodilo piate dieťa. Štát nášmu dieťaťu odmietol vydať rodný list, pretože sme nemali modrý papierik ako rodičia, čo sa neboli testovať a teda sme nemohli prísť na úrad. Bez rodného listu bolo de facto naše dieťa bez zdravotného poistenia.

Prenášanie trestu z rodičov na dieťa. Každá totalita miluje uplatňovať kolektívnu medzigenerčnú vinu. Slovensko prechádza érou chorobného stihomamu, iracionality a hľadania nepriateľov. Slušní ľudia pri moci, pre ktorých sú vlastní občania opicami. Už hlbšie sa zrejme klesnúť nedá a to je dobrá správa“ vyjadril sa na socialnej sieti Tomáš Taraba

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

    • A vy kde žijete? To bolo.Teraz už musí mať dieťa svoju kartičku poistenia.Už dávno neplatí že je dieťa popri matke ako to bývalo….Rodili mi dcéry tak viem.Tiež sme boli poriadne prekvapení ked sme museli všetko vybavovať kým bola mamička ešte v pôrodnici

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články