utorok, 7 decembra, 2021

Novoročný príhovor Štefana Harabina

Posledné články


Novoročný príhovor Štefana Harabina

Novoročný príhovor Štefana Harabina
Novoročný príhovor Štefana Harabina

Prezidentské voľby už čoskoro

Prezidentské voľby sú za dverami a postupne sa vytvárajú všetky možné stratégie ako samotné voľby vyhrať. Pravicový zmýšľajúce obyvateľstvo ma niekoľko prezidentských mien, ktoré môžu voliť. Medzi nich patrí Robert Mistrík, Zuzana Čaputová, František Mikloško či Béla Bugár. Práve prvú trojicu menovaných by najradšej prijal aj súčasný prezident Andrej Kiska pre ktorého je rok 2019 posledným prezidentským rokom. Zatiaľ čo Mistrík podporuje myšlienku vzájomného spájanie a jednotlivej podporí pre neho.

Štefan Harabin naďalej pracuje s internetom a postupne si na svoju stranu získava množstvo ľudí a nových priaznivcov. Mistrík a pravičiari sa akoby obávajú nárastu popularity u Štefana Harabina. Preto Mistrík ale taktiež najsilnejšia pravicová strana SaS volá po vzájomnom spájaní. Stále je však v otáznikoch aj meno kandidáta SMERU-SD, ktorý môže tak isto zamiešať karty.

Oslávili sme nový rok a prihovoril sa nám satiricky Andrej Danko, ktorý príhovor spravil trošku v satirickom znení a dokonca si sám zo seba spravil srandu. Oslovil nás aj súčasný prezident Andrej Kiska, ktorý venoval rok 2018 novinárovi Jánovi Kuciakovi a jeho družke Martine.

 

Novoročný príhovor Štefana Harabina

Kritický novoročný príhovor pridal aj Štefan Harabin, ktorý poznamenal, že rok 2019 bude rokom zmien pre Slovensku republiku. Poukázal aj na zvýšenú mieru korupcie, zlé zdravotníctvo či podmienky pre mladé rodiny, ktoré sú v dnešnej dobe priam mizerné. Harabín ďalej poznamenal, že vie ako ľudí trápia nízke dôchodky pričom dreli ťažko celý život. Harabin vyzýva k väčšej odvážnosti obyvateľstva a k vráteniu väčších kresťanských hodnôt

„Dôvera v štát sa dá obnoviť a všetky veci sa dajú naprávať. Dávať si novoročné záväzky je veľmi pozitívny postoj človeka v snahe meniť to, čo v našich životoch nebolo dobré. V snahe žiť lepší a zdravší život s rodinou, priateľmi, v pokojnom prostredí a v prosperujúcej spoločnosti humánnych hodnôt a práva“ komentuje pod svojím videom Štefan Harabin

Necelých 5 minút poukázalo na fakt, že Štefan Harabín ma jasný prehľad čo naozaj chýba Slovenskej republike. Nie sú to len prázdne umelohmotné slová napísané na papieri.

zdroj: https://www.youtube.com/watch?time_continue=41&v=7n2Sj7xNzqg

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články