utorok, 30 mája, 2023

Neuveríte: Strana ÚV KSS Čaputovú nepovažuje za prezidentku!

Posledné články

Neuveríte: Strana ÚV KSS Čaputovú nepovažuje za prezidentku

Neuveríte: Strana ÚV KSS Čaputovú nepovažuje za prezidentku
Neuveríte: Strana ÚV KSS Čaputovú nepovažuje za prezidentku

V sobotu sa konala slávnostná inaugurácia oficiálne prvej prezidentky Slovenskej republiky. Čaputová do ulíc prilákala stovky nadšencov, fanúšikov ale tak isto aj nespokojných občanov. Čaputovú čakali zvedaví ľudia v uličkách bratislavského Starého Mesta pred Prezidentským palácom aj na Devíne.

Zatiaľ čo inaugurácia prvej prezidentky Slovenskej republiky prebehla v maximálnom poriadku existuje aj strana, ktorá Čaputovú ani po oficiálnom akte nepovažuje za prezidentku Slovenskej republiky.

Historicky prvá ženská prezidentka si tak pravdepodobne bude musieť zvyknúť aj na kritické ohlasy, ktoré po inaugurácii a prechádzke po Bratislave sama na vlastné uši počula. Ústredný výbor Komunistickej strany Slovenska priniesol šokujúce vyhlásenie.

 

Vyhlásenie ÚV KSS

Komunistická strana Slovenska v tejto chvíli, ani po oficiálnom akte inaugurácie, nepovažuje pani Zuzanu Čaputovú za prezidentku Slovenskej republiky. Dokiaľ nebude nespochybniteľne právne preukázaná právoplatnosť jej zvolenia, dokiaľ nebudú vylúčené všetky pochybnosti o právnej legitimite priebehu volieb, považujeme právny akt jej oficiálneho uvedenia do funkcie za akt nulitný.

 

Neuveríte: Strana ÚV KSS Čaputovú nepovažuje za prezidentku

Máme za to, že jej inaugurácia v tomto čase, z dôvodu, že doposiaľ neprebehlo vyšetrenie a vyvrátenie riadne, v zmysle práva a ústavy Slovenskej republiky podaných námietok občanov, je vykonaná v rozpore s platným právom Slovenskej republiky a inauguračné mediálne divadlo poriadané jej priaznivcami z radov politických manipulátorov túto nezákonnosť len umocňuje.

Konáme tak preto, že si už konečne po tridsiatich rokoch bezprávia, porušovania zákonov najvyššími politickými predstaviteľmi Slovenska želáme nastolenie, dodržiavanie a vyžadovanie dodržiavania práva pre všetkých, nielen pre slabých, nemajetných a bezmocných.

 

Ústredný výbor Komunistickej strany Slovenska (v Žiline dňa 15. júna 2019)

Slávnostnej inaugurácie sa nezúčastnili ani mnohí poslanci NRSR. Medzi nich patrí napríklad dlhodobý kritik prezidentky Čaputovej Blaha, ale tak isto aj Peter Marček, ktorý sa pre PICUSCAPITAL vyjadril. Zdá sa, že prezidentka to nebude mať vôbec jednoduché.

https://www.youtube.com/watch?v=txkDrHeHpks


Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/516001-prezidentka-zlozila-slub-s-meskanim/, http://kss.sk/vyhlasenie-uv-kss-k-inauguracii-pani-zuzany-caputovej-za-prezidentku-slovenskej-republiky

Strana ÚV KSS Čaputovú nepovažuje za prezidentku

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

  1. Ale čo sa všetci čudujete ako deti? Nebol ukončený volebný proces,takže povolenie inaugurácie je taktiež neplatné. Pán Harabin podal žiadosť k ústavnému súdu a na ústredie volebnej komisie na prepočítanie hlasov, a to zvlášť tých čo volili na preukaz. Bolo to všetkými odignorované. Teraz musí odstúpiť i predseda Ústavného súdu,lebo protiprávny inauguráciu vykonal. Takže napravte ,čo ste zbabrali. Ústavný činitelia kašlú na zákony? Prečo?! Teraz sa budú musieť voľby zopakovať. A to budú ďaľšie náklady. Zaplatia to vinníci? Určite nie. To by sa tu musel stať zázrak. Isté je,že voľby neboli ukončené v súlade zo zákonom,takže Slovensko nemá prezidenta. A špekuluje ako chcete,ale toto je pravda.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články