pondelok, 6 decembra, 2021

Odhalil ŠOKUJÚCE tajomstvo? „Celá téma plošného testovania je len mediálna maškaráda, aby koalícia prekryla, že práve dnes…“

Posledné články

Odhalil ŠOKUJÚCE tajomstvo? „Celá téma plošného testovania je len mediálna maškaráda, aby koalícia prekryla, že práve dnes…“

Pozdravujem vás z parlamentu, priatelia a dobre prosím počúvajte:

1. Celá téma plošného testovania je len mediálna maškaráda, aby koalícia prekryla, že práve dnes ide v parlamente zobrať seniorom trinásty dôchodok a robotníkom minimálnu mzdu.

Autor: Erika Ďurčová, TV Markiza

2. Všetci hovoria len o testovaní a oni tu takto nenápadne ozobračia ľudí o vyše miliardu eur – dnešný deň je deň sociálneho pekla.

3. Premiér Igor Matovič sa vyhráža, že zdravých ľudí, ktorí sa nezúčastnia jeho celoplošnej gigantickej hry „nakaz svojho kamaráta“, budú musieť ísť do karantény – zoberie im slobodu ako posledným kriminálnikom. Toto je predsa totalitný prístup!

4. Predseda NR SR Boris Kollár na nedávnej tlačovke prosil o spoluprácu aj opozíciu, ale keď sme dnes žiadali, aby sem do parlamentu prišiel niekto z vlády a v normálnej rozprave, kde môžeme debatovať, predniesol plán na testovanie, tak nám náš návrh zarezali. Toľko k ich dobrej vôli.

Ilustračné foto: SITA/(AP Photo/Virginia Mayo)

5. Kollár dokonca bezprecedentne vylúčil z programu schôdze jeden z našich návrhov – arogancia, akú by si nedovolili ani bežní mafiáni. A on od opozície chce, aby sme im pomohli s celoplošným testovaním? Žartuje?

6. Takže opozícii svojvoľne zapchávajú ústa, ale hlavne, že chcú, aby sme im pomáhali. Toto celé je len veľký podvod. Oni vlastne nechcú, aby celoplošné testovanie bolo úspešné – sami robia všetko preto, aby ho znefunkčnili.

7. Oni len potrebujú veľkú marketingovú tému na to, aby prekryli Matovičove „van tajm – neks tajm“ zlyhanie v Bruseli. Chcú prekryť sociálny masaker proti dôchodcom a odborom.

8. Chcú prekryť Kollárove sexuálne dobrodružstvá s rómskym transsexuálom, ktoré sa prevalilo tento víkend. Chcú prekryť, že im kolabuje krajina pred očami.

9. Potrebovali urobiť kšeft za 50 miliónov, čo je suma, za ktorú mohli postaviť nemocnicu a reálne pomôcť ľuďom. Oni radšej tajne, netransparentne a protiprávne kúpili testy od trnavskej firmy, čo je také podozrivé, že už dávno to mala riešiť polícia.

10. Karma si ich dobehne. Už skoro. A oni to vedia. Kopú do tých najslabších a to sa im vráti. Zo slávneho „chlieb a hry“ zachovali len hry – a tie vyšpicovali do maxima. Chleba ľuďom berú. A prekrývajú to testovacou hrou za 50 mega.

V parlamente bojujeme, ale oni valcujú. Nič iné nevedia. Nevzdáme to, bojujeme ďalej!

Vyjadril sa opozičný poslanec Ľuboš Blaha

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články