streda, 1 decembra, 2021

Prelomil mlčanie! Novinár varuje Slovákov: „Politici vám bezočivo klamú! Buďte veľmi pozorní, núdzový stav je vážne opatrenie“

Posledné články

Odhalil šokujúce tajomstvo?! „Politici vám bezočivo klamú! Buďte veľmi pozorní, núdzový stav je vážne opatrenie“

Známi Slovenský novinár sa vo svojom videoblogu rozoberal témou Núdzový stav a Globsec. Podľa Rostasa Slovenskí politici bezočivo klamú, keď tvrdia, že núdzový stav je aj preto, aby bolo možné efektívne zabezpečovať ochranné prostriedky.

Núdzový stav však neplatí pre GLOBSEC. Pandemicka komisia povolila až 250 hostí. Netreba zabudnúť aj na ďalší personál, ktorý bude hostí obsluhovať.

„NÚDZOVÝ STAV A GLOBSEC

V prvej vlne vyhlásili podľa plánu globálnych nariadení núdzový stav mnohé krajiny Európy. Slovenskí politici vám bezočivo klamú, keď tvrdia, že terajší núdzový stav je opatrenie zavedené len preto, aby bolo možné efektívnejšie zabezpečovať ochranné prostriedky pre nemocnice, zdravotníkov či domovy sociálnych služieb, ako sa vás snaží presvedčiť minister vnútra. Buďte veľmi pozorní, núdzový stav je vážne opatrenie.

Zdroj: SME/Jozef Jakubčo

Na rozdiel od prvej vlny sa už netýka len zdravotníctva, tentokrát je minimálne na dobu 45 dní vyhlásený celoplošne aj napriek neodporúčaniu hlavnej epidemiologičky ministerstva zdravotníctva.

V čase núdzového stavu môže štát v zmysle zákona obmedziť tie najzákladnejšie práva a slobody. Kým slovenská vláda prostredníctvom vyhlásenia núdzového stavu pandemickou komisiou opätovne a vážne zasahuje do profesijného a osobného života občanov Slovenska, z ktorých sa veľká časť práve kvôli obmedzeniam dostáva do existenčných problémov a na pokraj núdze, schválila zároveň niečo, nad čím ostáva stáť rozum.

Siedmeho a ôsmeho októbra 2020 bude v Bratislave prebiehať zasadnutie grémia severoatlantickej aliancie – Globsec, ktorému hlavný hygienik Mikas aj pandemická komisia vlády povolila účasť 250 hostí a stovky osôb podporného personálu (spolu približne 1000 ľudí).

Hoci sa organizátori obhajujú tým, že budú použité rýchlotesty (Matovič ich pred časom chcel hádzať do Dunaja), organizovanie takejto masovej akcie je v čase núdzového stavu a v období, keď je znásilnená sloboda a právo zhromažďovať sa, keď je znemožnené riadne usporadúvanie športových a kultúrnych podujatí, bohoslužieb a všetkých súkromných stretnutí ľudí nad 50 účastníkov vrátane svadieb a smútočných rozlúčok s pozostalými, extrémne nevhodná provokácia všetkých frustrovaných občanov Slovenska“ vyjadril sa Šefredaktor Tibor Elliot Rostas

 

 

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články