nedeľa, 23 januára, 2022

ODVRÁTENÁ tvár Veroniky Remišovej! Fakty, ktoré vám mainstremové média zatajili

Posledné články

ODVRÁTENÁ tvár Veroniky Remišovej! Fakty, ktoré vám mainstremové média zatajili

Veronika Remišova sa narodila 31. Mája 1976 v Žiline. Remišová študovala bábkoherectvo a na základe prijmacích skúšok budúcu ministerku prijali na parížsku Sorbonu. Remišová vo Francúzsku absolvovala 3. aj 4. ročník. Remišová pokračovala aj v doktorandskom štúdiu, ktoré však dokončila na Slovensku.

Remišova žila počas školy u rehoľných sestier. Podmienkou bola práca v kuchyni a v záhrade a okolu domu. Absolvovala aj Collège d’études Interdisciplinaires v Bruseli a Higher Education Certificate na univerzite vo Veľkej Británii.

Angažovanie v mimovládnom sektore

Po návrate sa Remišoca spoločne s manželom začala angažovať v mimovládnymi sektore. Remišová prednášal na univerzitách a písala blog , v ktorom poukazovala na známe kauzy. Politickú kariéru začala v komunálnej politike následne 10 rokov v Európskej komisii.

Zdroj: TASR / Martin Baumann

V parlamentných voľbách v roku 2016 viedla kandidátku OĽaNO.

Podľa starších vyjadrení Remišovej mali krajiny Európy odstrihnúť Islamský štát od finančných príjmov za ropu. „Ako je možné, že niektoré krajiny Islamský štát ekonomicky podporujú formou odberu ropy? Takisto by sme mali pomôcť vybudovať humánnejšie podmienky v utečeneckých táboroch v okolitých krajinách, ako napríklad Libanone,“ uviedla v rozhovore na mojpribeh.sk.

Zatajila chatu

Netreba zabudnúť aj na menšiu kauzu Remišovej. Tá pred 3 rokmi vo svojom majetkovom priznaní zatajila chatu na území v katastri Pribyliny. Chata nebola skolaudovaná a preto ju do majetkového priznania ani nemohla dať tvrdila Remišová.

https://youtu.be/xnC_MO3cjW0

Zahmlievacia technika?

Netreba zabudnúť ani na legendárnu tlačovku s počtom členov OĽaNO. Vtedy bola Remišová tak zaskočená, že moderátorom odpovedať nevedela. Miesto toho sa usmievala.

„Viem, že sa túto otázku pýtate veľmi často, ale… máme… ste ma teraz… chcela som hovoriť o obrane, ale… samozrejme, v pléne je… alebo je schválený zákon Andreja Danka, to znamená, že aj Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti na tento zákon budú reagovať a uvidíme vlastne, akým spôsobom budeme… sa bude hnutie rozširovať.“ Podobne Remišová

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články