utorok, 18 januára, 2022

Opice, Extremisti, Psychopati: Odkázal Naď protestujúcim! To, čo nasledovalo nečakal

Posledné články

Opice, Extremisti, Psychopati: Odkázal Naď protestujúcim! To, čo nasledovalo nečakal

Foto: TASR – Jaroslav Novák/Jaroslav Naď-Facebook

Aj toto sú slová ministra obrany Jaroslava Naďa, ktorý si 17. November úctil veľmi zaujimavo. Protestujúcim na socialnej sieti Facebook vynadal do opíc, fašistov a extrémistov.

Je takéto správanie skutočne hodné ministra obrany? Tu už naozaj niet čo dodať.

Na obranu Slovákov sa postavilo mnoho politických osobnosti.

„Minister obrany si dnešný deň boja za slobodu a demokraciu uctil tým, že demonštrujúcich občanov Slovenskej republiky označil za opice. Je to úbohé a neprijateľné, nehodné ústavného činiteľa. Niet čo dodať“ vyjadril sa líder strany Dobra Voľba Tomáš Drucker na socialnej sieti Facebook.

„Ako môže byť tento primitív minister obrany? Ako je možné, že sa neohradí jeho alma mater – Univerzita Mateja Bela? Ako je možné, že sú ticho koaliční partneri?“ Vyjadril sa opozičný poslanec na socialnej sieti Facebook Blaha

„Pán minister Naď, to naozaj? Dnes boli na proteste opice??? Ľudia sú pre Vás opice???

 

Ja som tam dnes bol. Od začiatku pred Prezidentským palácom, až do pokojného konca pred budovou NR SR . Žiadne opice som tam nevidel! Len nahnevaných a zúfalých ľudí, ktorí kvôli opatreniam vašej vlády už nevládzu na Slovensku žiť! Videl som tam mladých aj starších, ženy aj mužov, zástupcov rôznych politických strán. Jednoducho ľudí, ktorí prišli pokojným a nekonfliktným spôsobom vyjadriť svoju nespokojnosť! Ľudí, ktorí platia dane a z tých daní živia vládu. A títo ľudia sú pre Vás opice???

Zdroj: Marián Kotleba/Facebook

Minister Naď, ospravedlňte sa národu!
Alebo to nenaťahujte, a rovno odstúpte!“ Vyjadril sa líder strany ĽSNS Marián Kotleba

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. No len povedal od srdca čo pre nich znamenáme a čo podľa nich sme.Len obyčajné ovce ktoré držia len na to aby pracovali na ich hnilé kkty.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články