Image default
Slovensko

Opozicia sa musí spojiť…video vo vnútri

Opozicia sa musí spojiť...video vo vnútri
Opozicia sa musí spojiť…video vo vnútri

Pravičiar Igor Matovič si myslí, že spojením pravicových síl by mohol vyhrať aj pravicoví kandidát jednoduchším spôsobom. Otázkou však je, či sa jednotlivé „pravicovo“ orientované strany na niečom dohodnú (pravicovo-kávičkárskych prezidentov bude v roku 2019 neurekom). Najväčšími favoritmi pravice sú „samoplatca“ kampane chemik Robert Mistrík a a advokátka Čaputová, ktorá je telom i dušou občianskou aktivistkou ( podporovaná predovšetkým Progresívnym Slovenskom ).

Bude naozaj zaujímavé ako sa pravica „spojí“ ak doteraz si niektorí pravicový lídri nevedia prísť na meno ( Ku príkladu Kollar a Hlina ). Ostro sledované voľby budú bojom niektorých občianskych kandidátov ( Harabin, Daňo) a kandidátov podporovaných pravicou.

Bude zaujimavé sledovať prezidentský vývoj 2019. Falošné spájania a jednotlivé špinenia pravicových kandidátov na Harabina a jednotlivých menších kandidátov a to len preto aby pravicový politický marketing opäť vyšiel (Kiska vyšiel perfektne).

Vyjde tento plán teraz ?

Prezidentský kandidáti

Národný kandidát

 

zdroj : https://www.youtube.com/watch?v=aB3H4WG4GaI

Súvisiace články

Podporuje v skutočnosti Robert Bezák Zuzanu Čaputovú?

Andrej

Staněk: Socialistické školstvo fungovalo lepšie ako dnešné…video vo vnútri

Andrej

Kto je favoritom Prezidentských volieb podľa prieskumu AKO?

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..