Slovensko

Opozicia sa musí spojiť…video vo vnútri

Pravičiar Igor Matovič si myslí, že spojením pravicových síl by mohol vyhrať aj pravicoví kandidát jednoduchším spôsobom. Otázkou však je, či sa...

Napísal Andrej · 52 sec read >
Opozicia sa musí spojiť...video vo vnútri
Opozicia sa musí spojiť...video vo vnútri
Opozicia sa musí spojiť…video vo vnútri

Pravičiar Igor Matovič si myslí, že spojením pravicových síl by mohol vyhrať aj pravicoví kandidát jednoduchším spôsobom. Otázkou však je, či sa jednotlivé „pravicovo“ orientované strany na niečom dohodnú (pravicovo-kávičkárskych prezidentov bude v roku 2019 neurekom). Najväčšími favoritmi pravice sú „samoplatca“ kampane chemik Robert Mistrík a a advokátka Čaputová, ktorá je telom i dušou občianskou aktivistkou ( podporovaná predovšetkým Progresívnym Slovenskom ).

Bude naozaj zaujímavé ako sa pravica „spojí“ ak doteraz si niektorí pravicový lídri nevedia prísť na meno ( Ku príkladu Kollar a Hlina ). Ostro sledované voľby budú bojom niektorých občianskych kandidátov ( Harabin, Daňo) a kandidátov podporovaných pravicou.

Bude zaujimavé sledovať prezidentský vývoj 2019. Falošné spájania a jednotlivé špinenia pravicových kandidátov na Harabina a jednotlivých menších kandidátov a to len preto aby pravicový politický marketing opäť vyšiel (Kiska vyšiel perfektne).

Vyjde tento plán teraz ?

 
 

Prezidentský kandidáti

Matovič: Opozičný boj o premiérske kreslo.

 

zdroj : https://www.youtube.com/watch?v=aB3H4WG4GaI

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.