">Opozícia žiada demisiu Kaliňáka. Ako to dopadne? | PICUS Capital
Image default

Opozícia opäť žiada konať voči Róbertovi Kaliňákovi (Smer-SD).

Strana SaS a OĽaNO žiadajú väzobné stíhanie poslanca NR SR Róberta Kaliňáka a taktiež Radovana Čuláka. A ako vždy tieto strany žiadajú aj celú demisiu tejto strany ako aj vlády Petra Pelegriniho.
To všetko podložili tým že ak bude Kaliňák na slobode tak bude ohrozené vyšetrovanie alebo vraj bude Kaliňák ovplyvňovať svedkov.

Kaliňák únost vietnamca
Kaliňák únost vietnamca
 
 
 
 

 

 
 

Ľubomír Galko: 

“Očakávame razantný postup vyšetrovacích orgánov. Trváme na tom, aby všetci policajti, ktorí sú do prípadu zainteresovaní, urýchlene vypovedali, a aby im bola pridelená zvýšená ochrana. Nech nie sú vystavení tlaku na to, aby zabudli, čo videli. Konať sa musí aj cez víkend,”

Veronika Remišová:

 “Ak dovolíme, aby sa takto zneužívali štátne orgány, sme opäť v mečiarizme. Zneužitie vládneho hotela a vládneho lietadla na operácie cudzej tajnej služby hrubo porušujú suverenitu Slovenska,” 

“Generálny prokurátor Jaromír Čižnár by mal okamžite vytvoriť vyšetrovací tím a začať konať. Ak bude pasívny ako doteraz, svojou nečinnosťou tieto skutky kryje. Čižnár musí konať okamžite, ak existujú podozrenia. A nie až potom, ako na niečo upozornia médiá či opozícia. To, že to doteraz odmietli vyšetrovať, je obrovským zlyhaním,” 

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/opozicia-navrhujeme-vazobne-stihanie-kalinaka-ziadame-demisiu-vlady/1482902

podpor nás
podpor nás

Súvisiace články

Béla Bugár Prezidentom Slovenskej republiky?

Andrej

Most-Híd: V parlamente sedia osoby, ktoré popierajú hodnoty západnej civilizácie. Spochybňujú naše členstvo v EÚ a NATO..

Daniel

Americký kongres financuje projekt, do ktorého je zapojený Juraj Smatana

Daniel

Zanechať komentár