Slovensko

Opozícia žiada demisiu Kaliňáka. Ako to dopadne?

Opozícia opäť žiada konať voči Róbertovi Kaliňákovi (Smer-SD). Strana SaS a OĽaNO žiadajú väzobné stíhanie poslanca NR SR Róberta Kaliňáka a taktiež...

Napísal Daniel · 1 min read >
Kaliňák únost vietnamca

Opozícia opäť žiada konať voči Róbertovi Kaliňákovi (Smer-SD).

Strana SaS a OĽaNO žiadajú väzobné stíhanie poslanca NR SR Róberta Kaliňáka a taktiež Radovana Čuláka. A ako vždy tieto strany žiadajú aj celú demisiu tejto strany ako aj vlády Petra Pelegriniho.
To všetko podložili tým že ak bude Kaliňák na slobode tak bude ohrozené vyšetrovanie alebo vraj bude Kaliňák ovplyvňovať svedkov.

Kaliňák únost vietnamca
Kaliňák únost vietnamca

 

Ľubomír Galko: 

“Očakávame razantný postup vyšetrovacích orgánov. Trváme na tom, aby všetci policajti, ktorí sú do prípadu zainteresovaní, urýchlene vypovedali, a aby im bola pridelená zvýšená ochrana. Nech nie sú vystavení tlaku na to, aby zabudli, čo videli. Konať sa musí aj cez víkend,”

 
 

Veronika Remišová:

 “Ak dovolíme, aby sa takto zneužívali štátne orgány, sme opäť v mečiarizme. Zneužitie vládneho hotela a vládneho lietadla na operácie cudzej tajnej služby hrubo porušujú suverenitu Slovenska,” 

“Generálny prokurátor Jaromír Čižnár by mal okamžite vytvoriť vyšetrovací tím a začať konať. Ak bude pasívny ako doteraz, svojou nečinnosťou tieto skutky kryje. Čižnár musí konať okamžite, ak existujú podozrenia. A nie až potom, ako na niečo upozornia médiá či opozícia. To, že to doteraz odmietli vyšetrovať, je obrovským zlyhaním,” 

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/opozicia-navrhujeme-vazobne-stihanie-kalinaka-ziadame-demisiu-vlady/1482902

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.