PICUS Capital
Image default
Slovensko

Opozícia žiada demisiu Kaliňáka. Ako to dopadne?

Opozícia opäť žiada konať voči Róbertovi Kaliňákovi (Smer-SD).

Strana SaS a OĽaNO žiadajú väzobné stíhanie poslanca NR SR Róberta Kaliňáka a taktiež Radovana Čuláka. A ako vždy tieto strany žiadajú aj celú demisiu tejto strany ako aj vlády Petra Pelegriniho.
To všetko podložili tým že ak bude Kaliňák na slobode tak bude ohrozené vyšetrovanie alebo vraj bude Kaliňák ovplyvňovať svedkov.

Kaliňák únost vietnamca
Kaliňák únost vietnamca

 

Ľubomír Galko: 

“Očakávame razantný postup vyšetrovacích orgánov. Trváme na tom, aby všetci policajti, ktorí sú do prípadu zainteresovaní, urýchlene vypovedali, a aby im bola pridelená zvýšená ochrana. Nech nie sú vystavení tlaku na to, aby zabudli, čo videli. Konať sa musí aj cez víkend,”

Veronika Remišová:

 “Ak dovolíme, aby sa takto zneužívali štátne orgány, sme opäť v mečiarizme. Zneužitie vládneho hotela a vládneho lietadla na operácie cudzej tajnej služby hrubo porušujú suverenitu Slovenska,” 

“Generálny prokurátor Jaromír Čižnár by mal okamžite vytvoriť vyšetrovací tím a začať konať. Ak bude pasívny ako doteraz, svojou nečinnosťou tieto skutky kryje. Čižnár musí konať okamžite, ak existujú podozrenia. A nie až potom, ako na niečo upozornia médiá či opozícia. To, že to doteraz odmietli vyšetrovať, je obrovským zlyhaním,” 

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/opozicia-navrhujeme-vazobne-stihanie-kalinaka-ziadame-demisiu-vlady/1482902

Súvisiace články

Práca „umelcov“ Kalmusa a Lorenza..video vo vnutri

bilahlava

Ochrankyňa práv: Žiadna štátna škola neposkytuje vzdelávanie v rómskom jazyku

Damián

Aj obchodný reťazec má právo vyjadriť svoj politický názor, myslí si poslanec Pčolinský

Damián

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..

AdBLOCKER!!

Musíme vás požiadať aby ste vypli svoj blokátor reklám (adblocker). 
Reklamy zabezpečujú chod tejto stránky. Vy by ste predsa tiež nechceli pracovať zadarmo. 

Close