Slovensko

Opozičný boj o premiérske kreslo?

Opozičný boj o premiérske kreslo?   Remišová by bola lepšia premiérka ako Sulík Opozičný boj o premiérske kreslo? Súčasná Slovenská politika sa vytvára...

Napísal Andrej · 1 min read >
Opozičný boj o premiérske kreslo?

Opozičný boj o premiérske kreslo?

Opozičný boj o premiérske kreslo?
Opozičný boj o premiérske kreslo?

 

Remišová by bola lepšia premiérka ako Sulík

Opozičný boj o premiérske kreslo? Súčasná Slovenská politika sa vytvára na určitých odhadoch a dohadoch čo by bolo a čo by vlastne nebolo dobré pre Slovenskú republiku. Tieto témy otvárajú predovšetkým opozičný politici, ktorí čas od času vyvyšujú svoje egá, kto by bol lepším ministrom poprípade premiérom ak by vyhral voľby. V súčasnosti je najsilnejšia opozičná strana SaS.

Tá dlhodobo oslabenému SMERU dýcha na krk. Predseda strany SaS Sulík by sa tak stal premiérom. Na druhej strane však Igor Matovič z Obyčajných ľudí by si najradšej želal aby premiérkou bola Veronika Remišová.

 
 

Opozičný boj o premiérske kreslo?

Tvrdí, že by bola lepšia ako Richard Sulík. Veronika Remišová je zaujímavá postava u pravicového voliča. Práve ona sa snaží vytvárať dojem úspešnej ženy, ktorá má za úlohu zmeniť stav Slovenskej republiky. Korupčnú krajinu tak má zachrániť Remišová na čele s Matovičom a Lipšicom.

Remišová je aj osobnosť, ktorá sama nevie koľko má hnutie Obyčajných ľudí vlastne členov. Remišová je vlastne akoby novodobá Iveta Radičová. Tá bola tak isto prvou dámou v premiérskom kresle. Určite je zbytočne opakovať, ako to nakoniec dopadlo. Na druhej strane všetko ukážu voľby. Je smiešne si na teraz rozdeľovať posty.

Spojenie je kľúč k úspechu? 

Základom úspechu je silné a kvalitné spojenie najsilnejších pravicových strán. Práve „opozičný“ zlepenec by dokázal poslať SMER-SD do opozície. Je však otázne či sa to opozícii naozaj podarí spojiť. Aj práve takéto vyhlásenia môžu naštartovať „zlobu“ u budúcich koaličných partnerov.

Politika je predovšetkým pre ľudí nie pre určité posty. Takto by mali začať rozmýšľať jednotlivé postavy opozície. Základom je dohoda a nie hádka, kto by bol a kto by nebol lepším alebo horším premiérom či ministrom. Práve rozhádanie opozície je len pravým orechovým pre súčasnú koalíciu, ktorá môže ostať nemenná.


Zdroj:
dennikn,sk/953047/matovic-remisova-by-bola-lepsia-premierka-ako-sulik/
Opozičný boj

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *