">Opozičný boj o premiérske kreslo? | PICUS Capital
Image default

Opozičný boj o premiérske kreslo?

Opozičný boj o premiérske kreslo?
Opozičný boj o premiérske kreslo?
 
 
 
 

 

Remišová by bola lepšia premiérka ako Sulík

Opozičný boj o premiérske kreslo? Súčasná Slovenská politika sa vytvára na určitých odhadoch a dohadoch čo by bolo a čo by vlastne nebolo dobré pre Slovenskú republiku. Tieto témy otvárajú predovšetkým opozičný politici, ktorí čas od času vyvyšujú svoje egá, kto by bol lepším ministrom poprípade premiérom ak by vyhral voľby. V súčasnosti je najsilnejšia opozičná strana SaS.

 
 

Tá dlhodobo oslabenému SMERU dýcha na krk. Predseda strany SaS Sulík by sa tak stal premiérom. Na druhej strane však Igor Matovič z Obyčajných ľudí by si najradšej želal aby premiérkou bola Veronika Remišová.

Opozičný boj o premiérske kreslo?

Tvrdí, že by bola lepšia ako Richard Sulík. Veronika Remišová je zaujímavá postava u pravicového voliča. Práve ona sa snaží vytvárať dojem úspešnej ženy, ktorá má za úlohu zmeniť stav Slovenskej republiky. Korupčnú krajinu tak má zachrániť Remišová na čele s Matovičom a Lipšicom.

Remišová je aj osobnosť, ktorá sama nevie koľko má hnutie Obyčajných ľudí vlastne členov. Remišová je vlastne akoby novodobá Iveta Radičová. Tá bola tak isto prvou dámou v premiérskom kresle. Určite je zbytočne opakovať, ako to nakoniec dopadlo. Na druhej strane všetko ukážu voľby. Je smiešne si na teraz rozdeľovať posty.

Spojenie je kľúč k úspechu? 

Základom úspechu je silné a kvalitné spojenie najsilnejších pravicových strán. Práve „opozičný“ zlepenec by dokázal poslať SMER-SD do opozície. Je však otázne či sa to opozícii naozaj podarí spojiť. Aj práve takéto vyhlásenia môžu naštartovať „zlobu“ u budúcich koaličných partnerov.

Politika je predovšetkým pre ľudí nie pre určité posty. Takto by mali začať rozmýšľať jednotlivé postavy opozície. Základom je dohoda a nie hádka, kto by bol a kto by nebol lepším alebo horším premiérom či ministrom. Práve rozhádanie opozície je len pravým orechovým pre súčasnú koalíciu, ktorá môže ostať nemenná.


Zdroj:
dennikn,sk/953047/matovic-remisova-by-bola-lepsia-premierka-ako-sulik/
Opozičný boj

Súvisiace články

Ráž: Nemám rád Američanov…video vo vnútri

Andrej

Podľa Radičovej sa Slovensko dostalo do kategórie najvyspelejších štátov

Andrej

Richard Sulík: Dieťa je ekonomickým trestom

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..