piatok, 21 januára, 2022

Otrasne! Prečo to nerieši Matovičova vláda? Ohavné číny, ako v stredoveku!

Posledné články

Otrasne! Prečo to nerieši Matovičova vláda? Ohavné číny, ako v stredoveku!

Je naozaj otrasné, že takéto činy môže niekto robiť v 21. Storočí. Realita je však krutá a video poukazuje na neuveriteľnú brutalitu v osadách. O tomto závažnom číne upozornil  aj opozičný poslanec Milan Mazurek.

Bude sa niečo diať? Alebo teror bude naďalej pokračovať?

Status opozičného poslanca Mazureka

Mám plnú mailovú schránku správ s článkami a videami ako je tento. Neľudské vraždenie, týranie, mučenie, odrezávanie končatín, zapaľovanie zaživa a podobné zverstvá na zvieratách naprieč osadami po celom Slovensku.

Pýtate dokonca aj mňa, aby som šiel zachraňovať tieto psy do osád, pretože policajti majú vraj zviazané ruky, teda aspoň to tvrdia, keď dochádza k úplne zvrátenej a tolerovanej kriminalite a utrpeniu.

Zdroj: TASR

Vo februári mali všetci možnosť policajtom tieto ruky rozviazať a prísne potrestať aj takéto neľudské beštie, žijúce medzi nami a poslať ich na zaslúžený pobyt za mrežami v tvrdých podmienkach. Samo o sebe to nie je vôbec žiaden problém, stačí len politická vôľa.

Ľudia však volili duševne narušeného Matoviča, Sulíka, Kisku, Kollára, Trubanových narkomanov, Hlinu atď. Pre všetky tieto strany sú ľudia v osadách len úbohé obete zlého rasizmu väčšiny a potrebujeme do nich naliať ďalšie stovky miliónov, aby sme chudáčikom pomohli.

Programové vyhlásenie vlády nás ubezpečuje, že:
– osadníci dostanú domy a byty,
– vybudujú sa im cesty, vodovody, kanalizácie a osvetlenia,

– zlegalizujú sa čierne stavby, zvýšia prídavky a zlepší sa im dostupnosť zdravotnej starostlivosti,
– dostanú nových asistentov, splnomocnencov a terennych pracovníkov atď…

Ani slovom sa však nespomína čokoľvek negatívne vo vzťahu k týmto dokonalým komunitám. Sú to skrátka iba obete! Večné obete!

Preto keď sa ma pýtate, či mi vadia takéto popravy a mučenie zvierat, tak áno vadí mi to.

Chcel by som to zastaviť a potrestať vinníkov? Áno chcel a je to jednoduché, stačí len normálny minister vnútra.

Zastaví to Matovič a jeho cirkusová vláda? Nezastaví, iba do nich naleje ďalšie stovky miliónov z daní ľudí! Sú to jeho voliči a bude si ich naďalej pestovať.

Preto sa dokola rečnícky pýtam, ako mohli ľudia takto masovo voliť psychopata ako je Matovič a koľko ešte potrvá, kým otvoria oči.

Aj napriek tomu, že je to stále viac frustrujúce, tak budem vždy aktívne bojovať za spravodlivosť. Nech ma odsúdia za pravdu aj 20 krát.

Šokujuce video, ktoré sa objavilo v článku Magazínu1

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články