utorok, 18 januára, 2022

Pána vytiahli policajti z vlaku, pretože nemal rúško! To, čo nasledovalo nečakal nikto.

Posledné články

Pána vytiahli policajti z vlaku, pretože nemal rúško! To, čo nasledovalo nečakal nikto.

Ešte pred nedávnom bývalý sudca Štefan Harabin prostredníctvom socialnej sieti Facebook poukázal, že osoba nenakazená koronavírusom nemá právnu povinnosť nosiť rúško. Pokuta, ktorá mu bude následne uložená nemusí zaplatiť.

„Osoba nenakazená koronavírusom nemá právnu povinnosť nosiť rúško. Uloženú pokutu nemusí zaplatiť.Nútenie zdravého človeka používať rúško je zjavne mučením, ktoré je zakázané článkom 3 Dohovoru o ochrane ľudských práv a základných slobôd“ vyjadril sa Harabin

Pán Macej túto informáciu vyskúšal na vlastnej koži.

Pána vytiahli policajti z vlaku pretože nemal rúško a nezaplatil pokutu na mieste tak mu pohrozili ,že zaplatí 1650 eur. Následne pán Macej informuje

„Dnes mi dosiel z okresneho uradu Bratislava, Utvaru krizoveho riadenia tento Rozkaz o ulozeni sankcie za priestupok-odmientnutie splnit nariadenie UVZ mat povinne nahubok vo vlaku, za co ma z rychlika vyhodili a predviedli na
policajnu stanicu.

Takze ako sa v danom rozhodnuti pise, som vinny zo spachania tohto priestupmu a udelenou sankciou je POKARHANIE. Zo sumy 1650€, ktorou sa ludom protipravne vyhrazanu, sme spadli az na nejake trapne a detinske POKARHANIE!

Zdroj: Aktuality.sk, ilustračne foto

A preco je tomu tak? Oni su si velmi dobre vedomi, ze vsetky tie nariadenia su protiustavne, cize nezakonne a ze nie moje, ich konanie je nieze priestupkom, ale trestnym cinom zneuzivania pravomoci verejneho cinitela!

Zdroj: Maarty

Snazil som sa dat trestne oznamenie za tento trestny cin, zial nenasiel sa na Slovensku pravnik co by sa toho chytil.
A s tym Rozkazom si jedine tak vytriem rit, ale popravde aj na to je lepsi obycajny hajzel papier!“ vyjadril sa Slovák

Zdroj: Daniela Lempeľová Vrbická

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Toto fakt vymyslel iba kkt, ktorého právne povedomie je ešte menšie ako právne povedomie sračky s ktorou behá na záchod! Kkt ktorý nevie čo znamená text „DO VÝŠKY 1650€ (pre imbecilov – to je od NULA € až do tých 1650 €) a tiež ani netuší že aj POKARHANIE je sankcia, ktorá sa mu EVIDUJE! A kkt ktorý si nedokáže prečítať zákony na zákalde ktorých sú jednotlivé opatrenia ÚVZ SR vydávané!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články