Magazín

Pápež František pochválil Sorosovú organizáciu!

Pápež František pochválil Sorosovú organizáciu! V posledných rokoch Vatikán ako morálny pilier ľudstva stráca na dôležitosti. Za týmto poklesom Vatikánu ako aj...

Napísal Daniel · >
Pápež František pochválil Sorosovú organizáciu

Pápež František pochválil Sorosovú organizáciu!

V posledných rokoch Vatikán ako morálny pilier ľudstva stráca na dôležitosti. Za týmto poklesom Vatikánu ako aj trendom úpadku morálnej hodnoty kresťanstva stoja najme problémy samotnej katolíckej cirkvi. Desiatky škandálov cirkvi a jej hodnostárov dostali cirkev takmer na dlažbu. Dnes sa na Vatikán svet pozerá cez prsty. Bohužiaľ je tomu tak! 

Niet sa avšak prečo diviť, je to realita. Ak sa katolícka cirkev bude uberať liberálnym trendom, tak nemôžeme očakávať radikálne zlepšenie.

Vatikán ma dnes na svojom svedomí desiatky škandálov medzi, ktoré patrí:

  • korupcia,
  • zneužité deti,
  • homosexuálny kňazi,
  • rôzne rituály pri eucharistii,
  • pranie peňazí mafii cez Vatikánsku banku,
  • exkomunikovaný pápež bol stíhaný v Írsku (Benedikt XVI. – Ratzinger),
  • kauza Bezák,
  • Vatikán spolupracoval s nacistami,
  • údajné napojenie na neziskovú organizácia Otvorenie spoločnosti (Open Society Fundation – George Soros).
  • a mnoho ďalších zločinov a káuz…

 

 
 

Pápež František pochválil Sorosovú organizáciu!

Portál One Peter Five informuje o tom, že Pápež František vo februári v tomto roku poslal list, ktorý vyzýval na zhromaždenie akcie Svetového stretnutia ľudových hnutí. Toto stretnutie sa konalo v USA v štáte Kalifornia a to od 16. do 19. februára, ktoré organizoval Vatikán. Je zaujímave prečo sa toto stretnutie konalo práve v USA, keďže vždy bol zvykom práve Vatikán. Môže to znamenať to, že tohto ročné stretnutie sa konalo na žiadosť niekoho iné a nie pápeža? Preto sa konalo stretnutie práve v USA?

Zaujímave na celej udalosti je to, že Pápež pochváli organizáciu PICO za jej prácu.

Pápež povedal: 

„Chcel by som tiež zdôrazniť prácu, ktorú vykonala národná sieť PICO a organizácie podporujúce toto stretnutie.

 

Zistil som, že PICO je skratka pre

People Improving Communities through Organizing“.

(dodal)

 Aká veľká syntéza poslania ľudových hnutí : pracovať lokálne, bok po boku so svojimi susedmi, organizovať sa medzi sebou, aby komunity prosperovali.“

Nesporným faktom je to, že pápež neuvádza informáciu o tom, že organizácia PICO je financovaná (silno financovaná) z peňazí Georga Sorosa. O ktorom vieme, že sa aktívne podieľal na ovplyvňovaní volieb do EÚ, ale aj zasahoval do vnútorných záležitostí Slovenskej republiky. O čom sa sám pochválil vo svojej knihe (cz): Směnka na demokracii. V ktorej kritizoval vládu Vladimíra Mečiara a taktiež financoval Chartu 77.

Portál WatchDogs informuje o tom, že organizácia PICO sa snaží ovplyvniť náboženské doktríny. Tieto informácie môžeme verejne oprieť o portál WikiLekas, ktorý zverejnil uniknuté e-maili:

 

„Uniknuté e-maily prostredníctvom WikiLeaks ukazujú, že miliardársky globalizátor George Soros – jeden z najlepších darcov Hilary Clintonovej – zaplatil 650 000 dolárov na ovplyvnenie návštevy pápeža Františka v septembri (2015) v USA s cieľom „presunúť národné paradigmy a priority do prípravy prezidentskej kampane 2016.

“Finančné prostriedky boli poslané v apríli 2015 a správa o ich účinnosti svedčí o kúpe jednotlivých biskupov k hlasovaniu o podpore posolstiev a to ekonomickej a rasovej spravodlivosti s cieľom začať vytvárať kritické množstvo biskupov, ktorí sú v súlade s pápežom“. PICO, náboženská komunitná organizačná skupina, a Faith in Public Life (FPL), progresívna skupina pracujúca v médiách na podporu lavice teda „sociálnej spravodlivosti“.
„Soros financuje ľavicové organizácie na celom svete a  práve sa zistilo, že financujú snahy o elimináciu právnych predpisov na celom svete.“

 

E-maili pokračujú – Pápež František pochválil Sorosovú organizáciu

V správe uvedenej vyššie je jasne vidieť to, že Vatikán a progresívna organizácia PICO majú dobré vzťahy a a to, že už dlhšie spolupracujú.

 

Uniknuté e-maili: 

„S cieľom využiť príležitosť, ktorú ponúka pápežova návšteva v USA, sa v správe uvádza, že „podporíme organizačné aktivity PICO zamerané na zapojenie pápeža do otázok hospodárskej a rasovej spravodlivosti,  a to vrátane využívania vplyvu kardinála Rodrigueza, pápežovho poradcu….“

„V roku 2013 kardinál Rodriguez podporil prácu PICO vo videu počas návštevy predstaviteľov PICO v kardinálovej diecéze. Povedal:

„Chcem podporiť všetko úsilie, ktoré robia na podporu spoločenstiev viery,“ povedal, „Prosím, pomáhajte PICO.“

Zaujímavé je aj to, že organizácia PICO lobuje v USA za nelegálnu migráciu. A taktiež to, že organizuje protesty proti Trumpovi. Taktiež bola zapojená za protestom v U.K, kde bol na návšteva Donald Trump.

E-maili:
„Dnes ráno, PICO National Network, United We Dream a Church World Service deklarovali spolu na mediálnej konferencii, že náboženské spoločenstvá v Amerike zaujali prorocký postoj proti sľubovanému prenasledovaniu prisťahovalcov, moslimov a ľudí inej farby pleti, ktoré si zvolil prezident Trump. A to vo viac ako 800 zhromaždeniach. A to je len začiatok.“

„Teraz je čas, aby sme vytvorili empatický priestor pre nezvyčajné stretnutia naprieč rozdielmi. Budujme mosty a narušujme vzorce izolácie a strachu v našich komunitách. Toto je okamih pre multi-rasové, multináboženské komunity, aby reimagovali milovanú komunitu, pričom odvážne a prorocky na jej realizáciu.“

 

Toto je len jeden z mala informácií o tom ako Geroge Soros a jeho neziskové organizácie financujú iné organizácie, ktoré sa priamo podieľajú na ovplyvňovaní politiky Vatikánu. A taktiež priamo na rozhodnutí pápeža.
Toto sa vo väčšine Slovenských denníkoch nedozviete!

 


 

Zdroj: https://onepeterfive.com/pope-francis-praises-soros-funded-organization-encourages-resistance/

Pápež František pochválil Sorosovú organizáciu

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *