Paríž sa mení na mesto špiny a neporiadku...video vo vnútri | PICUS Capital
Image default
Zahraničie

Paríž sa mení na mesto špiny a neporiadku…video vo vnútri

špinavé ulice Paríža
špinavé ulice Paríža

Francúzsko sa radí medzi najsilnejšie ekonomické krajiny v Európe. Spoluzakladatelia Európskej únie a najsilnejší partneri v súčasnosti Nemecko a Francúzka sa chváli nielen ekonomikou ale taktiež modernou infraštruktúrou. Práve Európska únia volá čoraz po lepšej infraštruktúre. Metropola Francúzska Paríž je však katastrofálnym príkladom. Po vstupe do zákutí Metra sa cítite úplne inak než v modernej krajine s kvalitnou infraštruktúrou. Je priam zarážajúce, že Francúzko metropola ma v metre pleseň, zápach či špinu.

špina, pleseň na každom kroku v metre (Paríž)

Pre porovnanie Metro v Moskve

Západná demokracia upadá zatiaľ čo metrá vo východnej časti Europy sú skvostom. Príkladom dokonalého metra je v Moskve. Metro v Moskve je priam galériou pre cestujúceho. Paríž príchodom masívnej vlny Migrantou stráca postupne svoju identitu. Nie je to len Metro ale taktiež ulice, ktoré sú špinavé a viac sa podobajú na getá. Kedysi mesto lásky sa zmenilo na mesto špiny a neporiadku.

Ulice paríža

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=EuEDuye-JmE,

Súvisiace články

Vatikán o sexuálnom zneužívaní detí kardinálom mlčal

Andrej

Podľa Europoslanca Monota môže Merkelová za rozpad Európskej únie

Andrej

Arogancia západu voči demokratickému rozhodnutiu krajín

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..