utorok, 30 mája, 2023

Pedofil Leonard: Pedofili sú prenasledovaní a diskriminovaní

Posledné články

Pedofil Leonard: Pedofili sú prenasledovaní a diskriminovaní

Jason Leonard
Jason Leonard

V dobe, kedy všetko musí byť humánne, pretože inak sú ľudia fašistami,xenofobmi, nacionalistami atd.

Žijú medzi nami ľudia, ktorí svojou úchylnosťou navodzujú dojem, že sú jednoducho obete systému, ktorý ich za ich „minimálne“ úchylky trestá. Niekedy sa pedofília trestala v dnešnej dobe si pedofilovia rozprávajú otvorené názory, že trestať pedofiliu je šialené a týmto ju porovnávať s homosexualitou či židmi.

Jeden s takýchto pedofilných úchylov je Jason Leonard

Nie som žiadny slniečkar a ani obhajca morálnych zásad. Som však osoba, ktorá podľa zásad etiky a slušnosti pozná čo je správne a čo nie je správne. Jason Leonard je jedným slovom šialený pedofil, ktorý sa ešte k tomu aj otvorene hlási. Leonardovi bol udelený príkaz na absolvovanie terapie prevencie sexuálneho násilia. Takáto terapia však Leonardovi s určitosťou nepomohla. Už teraz sa „teší“, že keď zomrie jeho matka odcestuje do zahraničia aby si mohol vyhľadávať mladé obete. Práve zahraničie pedofilného Jasona láka čoraz viac a viac. Týmto by sa vyhol reštrikčnej legislatíve vo Veľkej Británii. Podľa pedofila je neprijateľné to, že musí mať povolenie od rodičov alebo od opatrovníka aby sa s dcérou mohol rozprávať. Je priam abnormálne ako rozmýšľa britský pedofil, ktorý nemá ani kúsok morálky voči neplnoletým deťom .

Odborník Andrew Ashworth pre Metro povedal:

 “Počas desiatich rokov praxe som sa nikdy nestretol so sexuálnym páchateľom, ktorý celkom otvorene uznáva svoje pedofilné tendencie. Pán Leonard vyjadril túžbu opustiť krajinu, pretože verí, že polícia, súdnictvo a vláda v tejto krajine prenasledujú pedofilov. Je veľmi vokálny a neochvejný v súvislosti s týmto prenasledovaním. Verí, že pedofília raz bude v plnom rozsahu akceptovaná rovnakým spôsobom, ako je dnes homosexualita.”

Slová zástupcu pedofila Leonarda:

 “Pán Leonard povedal, že bude vždy dodržiavať zákony ktorejkoľvek krajiny, do ktorej pôjde. Ak je vek súhlasu v Thajsku 15 rokov, potom sa bude riadiť týmto zákonom. Záznam pána Leonarda nenaznačuje, že by mal niekedy s dieťaťom sexuálnu aktivitu. Jediná vec, ktorú urobil, je sťahovanie detskej pornografie.”

Je otázne a paradoxne šialené prečo sa svet hrá na umelú humánnosť. Pedofil je človek s ktorým netreba mať žiadny súcit. Bez súcitu treba takéhoto človeka liečiť. Slniečka sú však postupom času budú obhajovať aj takýchto chorých ľudí. Život britského pedofila je tomu ukážkou. Všetci o jeho nebezpečnosti vedia ale na druhej strane mu nikto nespraví absolútne nič.

Možno dôjde aj k tomu, že postupne budú  mať práva aj pedofili a taktiež masový vrahovia či kanibali. Svet očami humanistov.  

https://www.youtube.com/watch?v=XHeU1hgCohM

Pedofilia je normálna ?

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/britsky-pedofil-ak-je-dieta-vo-veku-kedy-uz-rozprava-ma-dost-rokov-aj-na-sex/1547792

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články