Svet

Pedofília je prirodzená sexuálna orientácia, rovnako ako heterosexualita

Pedofília je prirodzená sexuálna orientácia, rovnako ako heterosexualita Ďalšie liberálne šialenstvo alebo? Tento krát pod taktovkou Miriam Heinovej z univerzity Wurzburg. Šokujúco a otvorene...

Napísal Andrej · 1 min read >
Pedofília je prirodzená sexuálna orientácia, rovnako ako heterosexualita

Pedofília je prirodzená sexuálna orientácia, rovnako ako heterosexualita

Pedofília je prirodzená sexuálna orientácia, rovnako ako heterosexualita
Pedofília je prirodzená sexuálna orientácia, rovnako ako heterosexualita

Ďalšie liberálne šialenstvo alebo?

Tento krát pod taktovkou Miriam Heinovej z univerzity Wurzburg. Šokujúco a otvorene počas diskusie TEDx otvorila tému pedofílie . Podľa nej je pedofília jedna z prirodzených sexuálnych orientácii, rovnako ako heterosexualita.

„Liberálne perly“

Heineová počas diskusie pokračovala „perliť“ jednu liberálnu perlu za druhou. Podľa tvrdení Heineovej je pedofília nemennou Sexuálnou orientáciou. Nemenná sexuálna orientácia je aj heterosexualita a preto pedofília sa má pokladať za to isté.  Miriam Heinova počas diskusie ďalej uvádza:

Pedofília je prirodzená sexuálna orientácia, rovnako ako heterosexualita

“Rozdiel medzi pedofíliou a inými sexuálnymi orientáciami spočíva v tom, že žiť s touto sexuálnou orientáciou skončí v katastrofe … Je našou zodpovednosťou, aby sme ukončili negatívne pocity v spojitosti s pedofilmi. A aby sme s nimi zaobchádzali s rovnakým rešpektom,ako  zaobchádzame s ostatnými ľuďmi. ”

“Mali by sme prijať, že pedofili sú ľudia, ktorí si nevybrali svoju sexualitu … Mali by sme prijať, že pedofília je sexuálna preferencia, myšlienka, pocit a nie čin. Mali by sme rozlišovať medzi sexuálnym zneužívaním detí a pedofíliou. Nemali by sme zvyšovať utrpenie pedofilov tým, že ich vylúčime, obviníme a vysmejeme. ”

 
 

celá kontroverzná prednáška obhájkyne pedofílie vo videu

Polemizovať alebo nie? 

Je priam zarážajúce, že takýmto ľudom je ponúknuté debatovať o vlastne ne-debatovateľnom. Práve pedofília je trestným činom, šialenstvom a predovšetkým psychickou poruchou jedinca, ktorá by nemala byť v žiadnom prípade pripúšťaná. Naopak súčasný liberálny svet pravdepodobne vníma množstvo vecí za normálne. Verejná medializácia týchto podobných psychických porúch je v súčasnom ponímaní normálna. Dokonca aj Miriam Heineová je ukážkou chorej liberálnej otvorenosti. Netreba sa tak diviť, že časom ľudia možno vôbec nebudú poznať svoju orientáciu.

Orientácia na Muža a Ženu bude možno v budúcnosti zakázané, pretože bude mnoho sexuálnych orientácii.  Pedofília či gender ideológia budú „normálkou“.

zdroj : https://www.hlavnespravy.sk/zaznelo-na-diskusii-liberalov-pedofilia-je-prirodzena-sexualna-orientacia-rovnako-ako-heterosexualita-pedofilov-musime-respektovat/1469424

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

5 Replies to “Pedofília je prirodzená sexuálna orientácia, rovnako ako heterosexualita”

 1. Nie, moja milá, nie je pedofília prirodzený stav. Možno ťa ako dieťa zneužíval otecko a od tých čias to považuješ za čosi prirodzené. Nie, nie je to prirodzené a okrem moslimského práva Šaria je pedofília vo väčšine štátov sveta je nezákonná, tresná a považuje sa za jeden z najhorších zločinov páchaných na deťoch.

 2. Kto ho vie kolko zato dostala zaplatene. Takychto pacientou psychiatrie, ako je Heinova treba zavrieť spolu na samotku.

 3. Liberáli chcú slobodu slova, ale iba pre seba. Každého, čo kritizuje ich zvrátenosti ihneď zablokujú, na fb mu zrušia celkom profil, alebo v lepšom prípade na 30 dní nemôže posielať poštu a nič uverejniť.
  FB im ide poruke aby mu Deep state v USA nerobil problémy. Vlastník SME – PENTA tak robí z rovnakého dôvodu – podobne ako Eset chcú podnikať v USA, tak slúžia Sorosovej agende.
  Minule som presne pod článok velebiaci túto úchyláčku iba citoval príslušný paragraf trestného zákona o zneužívaní maloletých. Na 30 dní som dostal od FB zákaz niečo komentovať, uverejňovať a posielať poštu. Za citovanie nášho zákona! Už aj to je podľa nich trestuhodné.
  Oni slúžia Sorosovi a ten financuje islamizáciu, muslimovia požadujú sex od dievčatiek aj chlapcov už od narodenia, svadby od 6 rokov.
  Tie dievčatá sú potom tak dotrhané, že nosia plienky celý život a nejedna cez „svadobnú“ noc vykrváca a zomrie.

 4. Stačí sa pozrieť na tú prednášajúcu dámu, a všetko je človeku jasné… vypráva ako nafetovaná slniečkarka

 5. PIČI z nemeckého komína … sa ANI nečudujem ? Má svoj – osobný kariérny plán … zrejme ! Sláva – za každú cenu !!! Divím sa TEDexu ! Alebo – je obrezaný aj imámom ? Dvakrát … SKOBA – pre ISTOTU ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.