piatok, 28 januára, 2022

Peklo, ktoré nikto nečakal! Osadníci zaútočili na auto staršieho manželského páru.

Posledné články

Peklo, ktoré nikto nečakal! Osadníci zaútočili na auto staršieho manželského páru.

 

Toto by starší manželský pár pravdepodobne nečakal! V obci Kozárovce medzi Levicami a Zlatými Moravcami došlo k útoku osadníkov na dôchodcov. Dôchodcom osadníci zničili motorové vozidlo. O tomto incidente informovala televízia Markíza.

 

Osadníci poškodili auto tehlou. Tehla rozbila čelné sklo auta a starší manželský pár ostal v absolútnom šoku. Zo strachu o svoj život sa dvojica dala na útek.

Tehla mala dopadnúť tesne vedľa hlavy jednej z obetí útoku. Manželský pár z Levíc automaticky podal na osadníkov trestné oznámenie.

Podľa televízie Markíza nešlo o prvý takýto : . Naopak bolo ich viac. Ľudia sa však obávali agresivity osadníkov. Nič neriešili a nechali to. Tentokrát však narazili na dvojicu dôchodcov, ktorí sa nenechajú zastrašiť.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/osadnici-zautocili-auto-starsieho-manzelskeho-paru-levic-tehla-minula-dochodkynu-tesne/2009799

Zdroj foto: https://autoblsak.sk/magazin/2019/02/14/rozbite-celne-sklo/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články