piatok, 28 januára, 2022

Peklo v Bielom dome! TRUMP striktne zakročil proti…

Posledné články

Tak ako väčšina prezidentských sídiel, tak aj biely dom má svoje tradície. Jednou z tradícií je, že vstupnej hale sa nachádzajú portréty bývalý prezidentov.
Americký spavodajský portál CNN dnes oznámil o tom, že sa Americký prezident DOnald Trump rozhodol odstrániť portréty George W. Busha a Billa Clintona, čo pobúrilo prívržencov týchto prezidentov a voličov demokratickej strany.

Na miesto obrazov George W. Busha a Billa Clintona budú visieť obrazy Williama McKinleya a Theodora Roosvelta (Theodor Roosvelt navštívil Oponice na Slovensku v roku 1910).

 

 

Podľa slov prezidenta Donalda Trumpa je vidieť, ako nemá rád Bushovcov a Clintonovcov. Mohli sme to počuť aj v prezidentskej kampani, kde často spomínal tieto mená, ale najme Clintonovcov. Trump sa taktiež netajil tým, že zavrie Hilalry Clinton do basy.

Všetky terajšie kroky Donalda Trumpa súvisia s blížiacimi sa voľbami v USA. Práve s voľbami sú spomínané aj protesty, ktoré majú údajne pomôcť jednej strane.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články