utorok, 18 januára, 2022

Peklo v parlamente: K Mazurekovi pristúpil poslanec Žiak! To, čo nasledovalo nečakal nikto

Posledné články

Peklo v parlamente: K Mazurekovi pristúpil poslanec Žiak! To, čo nasledovalo nečakal nikto

V parlamente bola dnes roztržka medzi koaličným poslancom Miroslavom Žiakom (SaS) a poslancami Kotlebovcov – Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS).

Foto: Facebook/Miroslav Žiak

 

V parlamente to opäť raz poriadne vrelo. Roztržka medzi koaličným poslancom Miroslavom Žiakom (SAS) a Milanom Mazurekom nastala v Mazurekovej rozprave. Žiak vytiahol na Mazúreka nápis „urevaný nácek“. Mazurek sa do poslanca zahnal a následne doňho strčil. Miroslav Suja podľa slov poslanca Žiaka mu papierik rovno z rúk vytrhol.

Mazurek rozprával o plošnom testovaní a takto sa k incidente vyjadril na socialnej sieti Facebook.

 

„Vláda priniesla do parlamentu návrh zákona, ktorým priamo priznala, že celoplošné testovanie obyvateľov Slovenska bolo vykonané v rozpore so zákonmi. Len teraz, po dvoch testovaniach prišli s legislatívnym rámcom pre takúto aktivitu!

 

Chcú, aby testovanie mohli vykonávať aj študenti a vyhodnocovanie testov, ako aj pomocné práce mohol vykonávať prakticky ktokoľvek. Teda osoba bez patričného vzdelania a potrebných schopností môže vyhodnocovať váš zdravotný stav. Len, aby si Matovič mohol robiť svoje kšefty s testami.

 

Počas rozpravy sa ma veľmi snažil fyzicky vyprovokovať poslanec SAS Žiak, niktoš, ktorého nikto nepozná, ale nevyšlo mu to…“ vyjadril sa Mazurek

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Prečo by sme sa doma sami nemohli testovať? Keď to môže robiť hocikto, tak si to testovanie môžeme urobiť aj sami. Mohli by nás hromadne preškoliť a štát ušetrí na odmenách.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články