streda, 1 decembra, 2021

PEKLO v parlamente: „Nebyť Vás, nažive ešte mohol byť generál Lučanský a v base by už dávno hnil Kiska…“

Posledné články

PEKLO v parlamente: „Nebyť Vás, nažive ešte mohol byť generál Lučanský a v base by už dávno hnil Kiska…“

Zdroj: SME video screenshot/Kolíková,  SITA/Diana Černáková (Lučanský)

Boj o stoličku Kolíkovej včera opozícia prehrala. Kolíkova naďalej zostáva ministerkou. Včera si však vypočula drsné komentáre na jej adresu

Jedným z nich bol aj poslanec Blaha, ktorý si servítku pred ústa nedal

1. Kolíková je symbolom zlodejín tejto vlády, symbolom pokrytectva slovenských liberálov, symbolom justičných vrážd aj symbolom likvidácie demokracie na Slovensku.

2. Keby bola rovný chlap, tak už dávno odstúpi – ale nie, ona nie je rovná, ona je krivák!

3. Nebyť Kolíkovej, nažive ešte mohol byť hrdinský generál Milan Lučanský a v base by už dávno hnil Andrej Kiska. Taká je pravda.

Poukázal Blaha

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. Dámi a áni presstitúti,prečo Kolíkovej jednoducho nevylížete riť aj tak to robíte vašimi otázočkami,len aby ste chuderku neurazili!Celá liberálna banda má krv na rukách a vy im ešte pomáhate v tom!Liberálny presstitúti platený Američanmi!Hanbite sa fašisti!

  2. Dámi a páni presstitúti,prečo Kolíkovej jednoducho nevylížete riť aj tak to robíte vašimi otázočkami,len aby ste chuderku neurazili!Celá liberálna banda má krv na rukách a vy im ešte pomáhate v tom!Liberálny presstitúti platený Američanmi!Hanbite sa fašisti!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články