pondelok, 6 decembra, 2021

Peklo v Talianskej televízii! Salvini rozobral fanatického obhajcu migrácie v priamom prenose!

Posledné články

Peklo v Talianskej televízii! Salvini rozobral fanatického obhajcu migrácie v priamom prenose!

Počas svetovej pandémie sa na problém ilegálnej migrácie postupne zabúda. V tomto prípade však nezabúda bývalí Taliansky premiér Matteo Salvini, ktorý v priamom prenose priam rozobral svojho oponenta.

ANTONIO MASIELLO/GETTY IMAGES, Reuters

Brusel v súčasnosti platí imigrantom z Afriky ubytovanie v gréckych dovolenkových hoteloch. K ubytovaniu dostanú aj peniaze na ruku. O tejto informácií dlhodobo rozpráva aj europoslanec Milan Uhrik, ktorý v tomto smere jasne nesúhlasí.

Migranti jsou moc vybíraví, v EU o azyl žádat nemají, udeřili ...

Zdroj:Reuters

V diskusii nesúhlasil ani Matteo Salvini. Ten by najradšej ubytovňa do hotelov radšej Talianov bez domova ako imigrantov.

Status Europoslanca Uhrika

MATTEO SALVINI ROZOBRAL FANATICKÉHO OBHAJCU IMIGRANTOV V PRIAMOM PRENOSE

Tento náklad si pozrite! Je to stále aktuálne, Brusel aj teraz platí imigrantom z Afriky ubytovanie v gréckych dovolenkových hoteloch. A ešte k tomu dostanú aj „cash“ na ruku. Informoval som o tom z rokovania Europarlamentu už viackrát, aj keď samozrejme v masmédiách moje tlačové správy úplne odignorovali. Je mi to jedno, budem sa za Slovensko biť s novinármi či bez nich. Ľudia si pravdu povedia navzájom. Zdieľajte aspoň tu na Facebooku!

Video tu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články